“Citroen” sastāvā Mīkes vietā šogad startēs Ostbergs

22/06/2018 |

Foto: Citroen Racing

2018. gada sezonas atlikušajos posmos pasaules rallija čempionātā Krisa Mīkes vakanto vietu ieņems Madss Ostbergs, kurš vienību pārstāvējis jau līdz šim.

Līgums ar Mīki tika lauzts pēc sestā posma, kas norisinājās Portugālē, pamatojot lēmumu ar pārāk daudzajām avārijām.

Viņa vietā uz atlikušajām sacīkstēm apstiprināts norvēģu pilots Ostbergs, kurš vienībā brauca jau 2014. un 2015. gadā, bet šogad bija parakstījis līgumu par dalību trīs posmos. Pēdējo no tiem viņš aizvadīja iepriekšējās sacensībās Sardīnijā, bet tagad Ostbergam radusies iespēja piedalītos visos atlikušajos 2018. gada posmos, iespējams, izņemot oktobrī notiekošo Katalonijas ralliju, kur plāno piedalīties Sebastjēns Lēbs.

“Tie man ir fantastiski jaunumi,” atzīst Ostbergs. “Esmu tik priecīgs, ka ir skaidrība par sezonas atlikušo daļu. Vēl ar komandu runājam par iespēju startēt arī Spānijā, kas ir jauks rallijs, turklāt man tur iepriekš labi gājis, tāpēc gribētu braukt arī tajā. Tomēr galvenais, ka man ir šis līgums.”

Zviedrijā un Portugālē šogad Ostbergs finišēja sestais, bet Itālijā guva piekto vietu. Savā WRC karjerā viņš vienreiz arī ticis pie uzvaras, kad triumfēja 2012. gada posmā Portugālē, tolaik pārstāvot “Adapta Ford” komandu.

Otrs “Citroen” pilots ir Kreigs Brīns, kurš arī startēs atlikušajos posmos.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool