“Citroen” gatava pieteikt trešo mašīnu Lēba vajadzībām

31/10/2018 |

Foto: Citroen Racing |

“Citroen” komanda šobrīd strādā pie tā, lai nākamgad rallija čempionātā tomēr varētu iziet uz starta ar trim mašīnām. Trešo no tām varētu pilotēt Sebastjēns Lēbs, Kreigs Brīns vai pārmaiņus viņi abi.

Kad “Citroen” paziņoja par Sebastjēna Ožjē un Esapekas Lapi nolīgšanu, vadība atzina, ka nākamgad WRC posmos startēs ar divām mašīnām. Tagad, kad Katalonijas rallijā uzvarēja Sebastjēns Lēbs, tā ir gatava nodrošināt trešo spēkratu deviņkārtējā čempiona vajadzībām.

“Šobrīd ar saviem partneriem veicam pārrunas par iespējām startēt ar trim mašīnām,” stāsta “Citroen” priekšsēdētāja Linda Džeksone. “Mēs apsveram šādu iespēju. Mašīna sevi ir pierādījusi un kombinācijā ar jauniem braucējiem tas var atnest panākumus. Domāju, ka mēs varam uzvarēt čempionātā. Godīgi sakot, mēs nepieņemtu sastāvā vienu no labākajiem pilotiem, ja negribētu uzvarēt.”

Lēbs šogad atgriezās WRC uz trim sacīkstēm. Pēc gūtās uzvaras Spānijā francūzis sacīja, ka būtu gatavs domāt par atgriešanos rallijā, lai gan apzinās, ka tas prasa daudz pūļu un paņem daudz laika. Pašlaik viņš lēmumu vēl nav pieņēmis.

“Sebastjēns ir daļa no mūsu ģimenes un ar viņu pašlaik tiek daudz diskutēts,” saka Džeksone. “Es to nevaru komentēt, jo būtu negodīgi, ja es stāstītu par to, ko viņš grib vai negrib. Plāni ir lieli, un mēs gaidām Sebastjēnu, kad viņš dos savu atbildi.”

Džeksone arī apstiprināja, ka “Citroen” rūpnīcas komanda pasaules rallija čempionātā turpinās startēt vismaz nākamos divus gadus. Tikpat ilgi tai arī ir līgums ar Ožjē.

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool