Brīns piedzīvo avāriju Montekarlo rallija testos (+video)

12/01/2022 |

Foto: M-Sport

Šorīt Francijas Alpos testu laikā avāriju piedzīvojusi “M-Sport Ford” komandas pilota Kreiga Brīna ekipāža. Tiek ziņots, ka pēc negadījuma ekipāžas “Ford Puma Rally1” automobilis apstājies uz jumta, bet sportisti no spēkrata izkļuvuši pašu spēkiem, kā arī nav guvuši savainojumus.

“Kreigs šorīt brauca ļoti, ļoti labi, veica vairākus ļoti ātrus braucienus,” stāsta kāds aculiecinieks. “Viņš izlidoja no trases kreisajā pagriezienā, kas nebija ātrs, taču tur bija tilts. Viņš mazliet aizķēra šo tiltu, tas mašīnu sanesa pa labi, un tā nolidoja no ceļa. Pa pusei saslīdējusi, mašīna iegāzās nogāzē un apstājās uz jumta desmit līdz 15 metrus no ceļa.”

Jau otrdien testus aizvadīja Adriēns Formū, bet rīt paredzēts mašīnu testēt Gasam Grīnsmitam. “M-Sport Ford” ceturtais pilots Sebastjēns Lēbs, kurš arī startēs Montekarlo rallijā, pagaidām Saūda Arābijā piedalās Dakaras rallijreidā un testus aizvadīs uzreiz pēc atgriešanās Eiropā.

Jāpiemin, ka Brīns ir jau trešais rūpnīcu komandu braucējs, kurš pirms gaidāmās pasaules čempionāta sezonas piedzīvojis avāriju. Šāds liktenis Francijas Alpos vēl pagājušā gada nogalē piemeklēja arī “Toyota” pilotu Elfinu Evansu un “Hyundai” pārstāvi Tjerī Noivilu.

Kreiga Brīna testi un avārija (no 1:34):

Izmantotie resursi:
www.dirtfish.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool