Atklāta “Rally Alūksne 2019” dalībnieku pieteikšanās

19/12/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Latvijas un Igaunijas rallija čempionātapirmais, apvienotaisposms “Rally Alūksne 2019”jau pēc nepilna mēneša. Tas norisināsies Alūksnes novadā,18. un 19.janvārī. Dalībnieku reģistrācija Latvijas un Igaunijas rallija čempionātam, Historic pirmajam posmam un Latvijas rallijsprinta čempionāta pirmajam posmam pieejama mājaslapāwww.autorally.lv.

Rally Alūksne organizators, Renārs Salaks: “Tikai vienu dienu ir iespējams pieteikties “Rally Alūksne 2019” sacensībām un liels prieks,ka pašmāju braucēji ir aktīvākie. “Rallyworkshop” komanda pieteica veselas 7 ekipāžas. Starp viņiem arī aizvadītās sezonas Latvijas un Igaunijas čempioni Emīls Blūms/Didzis Eglītis. Arī kaimiņvalstu sportisti – lietuvieši Martynas Samsonas/Ervinas Sanitkas jau pieteikušies. Pēc sarunām ar sportistiem jāgatavojas vērienīgām sacīkstēm,jo paredzamais sportistu sastāvs ļauj domāt par sīvām cīņām trasē un aizraujošu ralliju skatītājiem. Maksimālais ekipāžu skaits, kas var piedalīties šajās sacensībās – 100, ja pieteikumu būs vairāk, tad sportistu atlase notiks pēc rīkotāja ieskatiem.”

Lai arī vēl nav reģistrējušies sacensībām, gatavību piedalīties apliecinājuši vairāki augsta līmeņa autosportisti: Eiropas Rallija čempionāta šīs sezonas – uzvarētāji Aleksejs Lukjaņuks/Aleksejs Arnautovs, arī iepriekšējā “Rally Alūksne 2018” uzvarētāju ekipāža – Valērijs Gorbans/Sergejs Larenssno Ukrainas un citi.

“Angļu sportists Rori Bells (Ruairi Bell) mūsu komandā brauc kopš 2016.gada, bet šis viņam būs otrais rallijs Alūksnē.Pagājušajā gadā viņam ļoti iepatikās Alūksnes ceļi un rallija organizācija, tādēļ nebija šaubu, ka šajā ziemas rallijā jāstartē arī šogad. Pirms Alūksnes plānojam apjomīgu treniņu programmu, lai pienācīgāk sagatavotos sacensībām. Šī ziema “Baltic Motorsport Promotion” komandai solās būt ļoti intensīva – Latvijas rallijos plānojam piedalīties ar vismaz divām ekipāžām,”Mārtiņš Dzenītis, “Baltic Motorsport Promotion” komandas vadītājs.

Kopējais ātrumposmu garums rallijā paredzēts līdz 98km, no kuriem garākais līdz 11,50km, īsākais – no 8,20km. Kopumā paredzēts veikt 10 ātrumposmus – pieci, kas atkārtojas divas reizes, bet divi no tiem būs diennakts tumšajā laikā.

“Rally Alūksne” tiek organizētssadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju un Alūksnesnovada pašvaldību. Biļetes uz pasākumu var iegādāties Biļešu paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool