Ziemas autosprinta sezona varētu sākties jau 21. novembrī

10/11/2020 |

Foto: eveautosports.lv

Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Standarta Automobiļu komisija (SAK) apstiprinājusi gaidāmās ziemas sezonas kalendāru autosprinta disciplīnā. Lai gan vēl iespējamas korekcijas, sezona varētu iesākties 21. novembrī ar “Kurzemes Ziemas kausa” pirmo posmu.

Ņemot vērā, ka aizvien nav skaidrības, kā situācija ar “Covid-19” ietekmēs autosportu, šobrīd tomēr izstrādāts iespējamais autosprinta sacensību kalendārs. Kopumā plānoti četri dažādi ziemas autosprinta seriāli.

“Jaunā ziemas autosprinta kausu sezona jau bija tepat aiz stūra, tomēr ārkārtas situācija valstī ir ieviesusi savas korekcijas,” ziņo LAF SAK. “Pievienojam informāciju, kādi ziemas kausi ir plānoti, bet skaidrs, ka posmu norises datumi vismaz daļēji var mainīties, jo ārkārtas situācija ieviesīs savas korekcijas.”

Ja viss noritēs pēc plāna, pirmais startēs “Kuzemes Ziemas kauss” ar posmu 21. novembrī, kam sekos sacensības 19. decembrī, 9. janvārī, 6. februārī un 27. februārī. “Rīgas Ziemas kausa” sākums paredzēts 5. decembrī, ar turpinājumu 26. decembrī, 16. janvārī un 30. janvārī. “333 Ziemas kausu” plānots uzsākt 12. decembrī, kamēr pārējās cīņas varētu risināties 3. janvārī, 23. janvārī, 13. februārī un 6. martā, bet kā rezerves datums noteikts 13. marts. Tikmēr “Vidzemes Ziemas kausa” sezonai būtu jāsākas vien 9. janvārī, kamēr pārējie posmi ieplānoti 24. janvārī, 7. februārī un 20. februārī, ar rezerves datumiem 27. februārī un 6. martā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool