Viens no “Global Rallycross” posmiem šogad notiks Eiropā

05/01/2018 |

Foto: Red Bull GRC

2018. gada rallijkrosa sezonā ASV bāzētā “Global Rallycross” čempionāta viens no posmiem norisināsies Eiropā. Ceturtdien tika prezentēts oficiālais kalendārs, kurā iekļauti 12 posmi astoņās dažādās trasēs.

Sezona sāksies ar posmu Lūivilā, Kentuki štatā 19. un 20. maijā. Visas sezonas laikā būs četri dubultposmi, viens no tiem Eiropā.

“Global Rallycross” atgriešanās “vecajā kontinentā” tika gaidīta jau ilgu laiku, un beidzot tam lemts īstenoties. Zīmīgi, ka tieši Eiropā notiks čempionāta pēdējās sacensības, kurās visticamāk arī tiks noskaidrots 2018. gada čempions. Pagaidām gan vēl nav izziņots, kurā trasē notiks 11. un 12. posms, bet zināms, ka norisināsies 27. un 28. oktobrī.

Aizvadītajā sezonā par “Global Rallycross” čempionu trešo reizi pēc kārtas kļuva “Volkswagen Andretti Rallycross” komandas pilots Skots Spīds. Amerikānis turpinās piedalīties šajā seriālā arī šogad, tāpat kā Kriss Atkinsons, Stīvs Erpins, Taners Fousts un citi.

Gaidāmajā sezonā cīņas notiks jau trīs “Global Rallycross” čempionāta klasēs, jo “Supercar” un “GRC Lites” kategorijas papildinājušas sacīkstes ar “Polaris RZR” ATV bagijiem.

2018. gada “Global Rallycross” kalendārs:

Lūivila, Kentuki (19.-20. maijs)
Norises vieta tiks paziņota (9.-10. jūnijs)*
Ņūorleāna, Luiziāna (23.-24. jūnijs)
Losandželosa, Kalifornija (7.-8. jūlijs)
Indianapolisa, Indiāna (11.-12. augusts)*
Atlantiksitija, Ņūdžersija (25.-26. augusts)*
Sietla, Vašingtona (15.-16. septembris)
Eiropa (27.-28. oktobris)*

*dubultposms

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool