“Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” pirmais posms atcelts

07/01/2020 |

Foto: Nauris Slokenbergs

Ņemot vērā nepiemērotos laikapstākļus, organizatori ir atcēluši “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” pirmo posmu, bet, ja ziema tomēr iestāsies, sacensības varētu notikt 2. februārī.

Sākotnēji bija plānots, ka “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” jaunā sezona startēs 5. janvārī Vecpiebalgā, tomēr ziemas kavēšanās pirmo posmu vispirms lika pārcelt uz 12. janvāri. Šobrīd sals un sniegs joprojām nav ziemai atbilstošos apmēros, tādēļ nācies pieņemt lēmumu par posma atcelšanu.

Pašlaik zināms, ka sezonas sākums līdz ar to nolikts uz 2. februāri, taču viss atkal būs atkarīgs no tā, vai zeme būs sasalusi. Otrais posms plānots Jaunpiebalgas novadā, Zosēnu pagastā.

Trešais un ceturtais sezonas posms tikmēr ieplānots kā divu dienu pasākums, kas 22. un 23. februārī notiks Amatas novadā, Ģikšos.

“Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausā” arī šosezon paredzētas cīņas FWD, RWD, 4WD, FWD-R, RWD-R, 4WD-R, Dāmu un Junioru ieskaites klasēs.

Pagājušajā sezonā par “Vidzemes Ziemas Autosprinta Kausa” kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Juris Titovs (FWD), Jānis Apsītis (FWD), Rolands Kaucis (4WD), Aivars Bajārs (FWD-R), Zigurds Kalniņš (RWD-R), Mārcis Stūriška (4WD-R), Agate Krieviņa (Dāmas) un Martiņs Meļķis (Juniori).

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool