Vasīlijs Grjazins: “Šogad galvenais mērķis ir krāt pieredzi rallijkrosā”

11/04/2017 |

Foto: publicitātes

Latvijā labi zināmo krievu autosportistu Vasīliju Grjazinu šogad redzēsim rallijkrosā – sportists startēs RX2 čempionātā, apgūstot iemaņas, kas nepieciešamas, lai jau kādā no nākamajām sezonā sēstos “Supercar” klases mašīnā un karjeru turpinātu pasaules čempionātā. Tieši tādēļ par šī gada galveno mērķi izraudzīta tieši pieredzes gūšana.

RX2 čempionātā, kas aizstāj līdz šim zināmo “RX Lites Cup” seriālu, šogad būs septiņi posmi, tostarp pirmo reizi divas sacīkstes notiks ārpus Eiropas. Čempionāts startēs 13. un 14. maijā Beļģijā, bet pārējās sacīkstes risināsies Lielbritānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Kanādā, Francijā un Dienvidāfrikā. Latvija RX2 kalendārā nav iekļauta.

“Esmu sajūsmā par startēšanu RX2 čempionātā,” stāsta Maskavā dzimušais 23 gadus vecais Grjazins. “Debijas sezonā mans mērķis ir piedalīties pēc iespējas vairāk sacīkstēs, lai iegūtu maksimāli daudz pieredzes šajā disciplīnā un apgūtu visas trases. RX2 ir ideāla platforma, lai vēlāk pārietu uz “Supercar” klasi un startētu pasaules čempionātā.”

23 gadus vecajam Grjazinam par konkurentiem jau pieteikušies pašreizējais “RX Lites” čempions Sirils Reimons, zviedru jaunais talants Viljams Nilsons, amerikānis Taners Vitens, brālis un māsa Andreass un Džesika Bekmani, kā arī beļģis Giloms de Riders, kurš iepriekš brauca rallijā un šogad arī aizvadīs debijas sezonu RX2. Tuvāko dienu un nedēļu laikā gaidāms dalībnieku saraksta papildinājums.

Izmantotie resursi:
www.fiaworldrallycross.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool