Vasaras autosprinta sezonas starts – pēc diviem mēnešiem

28/02/2020 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Pēc diviem mēnešiem sāksies Latvijas vasaras autosprinta kauss, kura pirmais posms norisināsies Biķernieku trasē 26. aprīlī.

Šogad visa informācija būs pieejama ne tikai sociālajos tīklos, bet tā tiks apkopota vienuviet arī mājaslapā – www.autopsprints.lv, kur jau tagad iespējams iepazīties ar sezonas nolikumu.

Latvijas kausā autosprintā var piedalīties gan ar ielas, gan sporta automašīnām, kas atbilstoši to piedziņai un sagatavotībai tiek sadalītas astoņās ieskaites grupās: 1600, 2000, RWD, 2WD OPEN, RWD OPEN, 4WD, 4WD OPEN, AUDI QUATTRO.

Šī būs jaudīga un piedzīvojumiem bagāta vasara, tāpēc dalībniekiem tiek ieteikts laicīgi atzīmēt šos datumus savā kalendārā:

26. aprīlī tiekamies Biķernieku trasē, lai aizvadītu pirmo posmu;
16. maijā turpināsim Gulbenes novadā;
20. jūnijā tiekamies Tepera trasē, Smiltenē;
18. jūlijā norisināsies vienīgais posms Kurzemē, tāpēc visi ceļi vedīs uz Saldu;
29. augustā noslēdzošo posmu aizvadīsim Līvos, Amatas novadā!

Autosprinta sacensībās var piedalīties ikviens neatkarīgi no iepriekšējas pieredzes autosportā. Nepieciešams tikai auto un vēlme pamēģināt. Līdzi jāņem draugi, kas atbalsta.

Informācijai par aktuālajiem notikumiem var sekot Latvijas Automobiļu federācijas Standarta automobiļu komisijas instagram kontam –https://www.instagram.com/laf.sak.komisija/

Kā arī Facebook.com kontam – https://www.facebook.com/LAFSAK/

Sīkāka informācija par dalību atrodama sezonas nolikumā – http://autosprints.lv/wp-content/uploads/2020/02/Latvijas-autosprinta-kauss-2020.pdf

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool