Vaiņodē aizvadīts “EVE ziemas kauss 2017” otrais posms

Aizvadītās nedēļas nogales svētdienā, 29. janvārī norisinājās “EVE ziemas kauss 2017” otrā posma sacensības, kas sākotnēji bija plānotas Sproģu autokrosa trasē, bet nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ tika pārceltas uz Vaiņodes lidlauku.

Dalībniekiem bija jāaizvada trīs braucieni, katrs no kuriem bija nepilnus divus kilometrus garš.

26 braucēji stājās uz starta FWD klasē, trīs braucienu summā uzvarot Andrim Kairišam (“VW Golf”), kurš aiz sevis atstāja Gati Krūtaini (“VW Golf”) un Kasparu Kairišu (“VW Golf II”).

14 entuziasti cīnījās klasē RWD, kur pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Prūsis (“BMW 326”), pēc trim braucieniem vien par 0.48 sekundēm pārspējot Kristapu Lāmu (“BMW 326”). Trešo vietu ieguva Arvis Valkovskis (“BMW 325”).

4WD klasē šoreiz 13 dalībnieki, starp kuriem ātrākais bija Toms Anevics (“Subaru Impreza”). Otro vietu izcīnīja Uldis Karlovskis (“Subaru Impreza”), bet trešo – Raitis Vīksna (“Audi S4”).

FWD/R klasē Vaiņodē startēja 12 braukt gribētāji, uzvarot Mārtiņam Seskam (“Honda Civic”). Pēc trim braucieniem vien 0.08 sekundes no Latvijas čempiona rallijā atpalika Andris Kairišs (“VW Golf”), bet trešo vietu izcīnīja Kaspars Kairišs (“VW Golf II”).

Mārtiņš Prūsis (“BMW 326”) starp septiņiem dalībniekiem uzvarēja klasē RWD/R. Otrajā vietā šeit Kristaps Lāms (“BMW 326”), kamēr trešajā vietā ierindojās Arvis Valkovskis (“BMW 325”).

Septiņi braucēji izgāja uz starta arī klasē 4WD/R. Tur cerības citiem neatstāja Toms Anevics, pārspējot Raivi Aigaru un Uldi Karlovski. Visi trīs brauca ar “Subaru Impreza”.

Tāpat trasē devās septiņas Dāmu klases braucējas. Pārliecinoši uzvarēja Līga Artemenkova (“Subaru Impreza”), aiz sevis atstājot Lauru Baļķīti (“Subaru Impreza”) un Līgu Valdmani (“Audi 90”).

Seši dalībnieki cīnījās 4WD Open klasē, uzvarot Uldim Karlovskim (“Subaru Impreza”), otro vietu izcīnot Jānim Cuderam (“Audi”), bet trešo – Gvido Erķim (“Audi 90”).

12 braucēju konkurencē 2WD Open klasē uzvarēja Kristaps Lāms (“BMW 326”). Trīs braucienu summā tikai 0.58 sekundes zaudēja Mārtiņš Prūsis (“BMW 326”), kamēr trešais Vaiņodes posmā bija Andris Kairišs (“VW Golf”).

Otrā posma rezultāti >>

“EVE ziemas kauss 2017” ietvaros šosezon plānoti pieci posmi. Trešais no tiem gaidāms 12. februārī Sproģu autokrosa trasē, ceturtais posms notiks 26. februārī, bet piektais – 12. martā.