Sezonas noslēgumā tiks noskaidroti visi 2019. gada drifta čempioni

04/10/2019 |

Foto: K-Photo

“Betsafe” drifta sezona noslēgsies jau šajā nedēļas nogalē, 5.oktobrī, Biķerniekos, kur uz starta izies visas trīs drifta klases. Šoreiz drifts notiks vienlaicīgi divās vietās – “Latvijas drifta kausa” street klase savas sacensības aizvadīs Biķernieku spīdveja stadionā, bet Proam un Pro klases savus startus aizvadīs Biķernieku lielās trases konfigurācijā ar jaunu papildus līkumu trases beigās, padarot to par vienu no garākajām drifta konfigurācijām Eiropā. Visas dienas garumā, drifts notiks paralēli abās vietās, skatītāji būs aicināti vērot driftu gan lielajās, atjaunotājas Biķernieku tribīnēs, gan no laukuma pie spīdveja stadiona. Pašlaik dalību sacensībām pieteikuši jau 80 dalībnieki, arī viesi no Somijas.

Tieši Biķerniekos izšķirsies uzvarētāji un kopvērtējuma pjedestāli 2019.gada sezonā. Pro klasē sīvākās cīņas notiks par “Baltijas čempiona 2019” titulu, pašlaik pirmajā vietā ir igauņu sportists Mihkel Norman Tults, bet viņam ļoti cieši, zaudējot tikai 6 punktus, ir lietuvietis Benediktas Čirba. Abi sportisti šosezon demonstrē ļoti stabilu sniegumu, un Biķerniekos notiks sīvākā cīņa Baltijas čempionāta pastāvēšanas laikā.

Cīņa notiks arī par 3.vietu uz pjedestāla Baltijas čempionātā – uz to pretendē 7 sportisti. Šogad, paralēli Baltijas čempionātam, notiek apvienotais Latvijas/Igaunijas čempionāts, arī tajā uzvarētājus noskaidrosim tieši sestdien. Latvijas Pro klases kopvērtējuma rezultāti tā pat, kā citi tiks noskaidroti pēdējā posmā, šajā nedēļas nogalē.

Vēl spraigāka situācija ir Proam klasē, kur par kopvērtējuma augstāko pakāpienu sestdien cīnīsies 6 sportisti. Katram no viņiem ir iespēja kļūt par sezonas uzvarētāju, tik saspringts kopvērtējums arī Proam klasē nav bijis pēdējos gadus. Par kopvērtējuma TOP3 kopā cīnīsies 9 sportisti.

Street klasē kopvērtējums noteikti vēl mainīsies sezonas noslēguma sacensībās, arī šeit, izvērtējot iepriekšējos gadus, šogad vēl nav zināms, pat prognozējams pirmās vietas ieguvējs. Pirmais TOP8 ir ar ļoti ciešu punktu starpību, un arī street klasē tiks aizvadītas ļoti interesantas cīņās, par čempiona titulu ir vērts pacīnīties!

Viss aizraujošākais šajās sacensībās ir fakts, ka vēl nav zināms neviens pārliecinošs 2019. gada uzvarētājs. Tas viss noskaidrosies tikai sestdien, adrenalīna un emociju pilnas cīņas, noteikti būs asaras – gan laimes, gan sarūgtinājuma, bet galvenais – emocijas, drifts un fantastiski pavadīts laiks, tas viss būs vienkopus sestdien Biķerniekos.

Biļetes šoreiz ietver neierobežotu piekļuvi abiem dalībnieku parkiem – gan Street, gan Proam un Pro, gan, protams, centrālajām tribīnēm. Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv , kā arī tās būs iespējams iegādāties arī uz vietas sacensību dienā.

Piektdienas vakarā Biķerniekos tiks aizvadīti treniņu braucieni visās klasēm.

Informāciju sagatavoja:
Elīne Berķe

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool