Rīgā plānoto “Drift Masters GP” pārceļ uz augusta vidu

13/05/2020 |

Ņemot vērā esošo situāciju valstī, kā arī Eiropā, sacensību organizatori kopā ar Drift Masters Grand Prix īpašniekiem ir pieņēmuši lēmumu sacensības pārcelt divas nedēļas vēlāk, tās norisināsies 14.-15. augustā. Sacensības bija paredzētas no 31. jūlija līdz 1. augustam Biķernieku kompleksajā sporta bāzē.

Jānis Blušs, sacensību organizators: “Šis ir viens no grūtākajiem lēmumiem, kuru ir nācies pieņemt. Datumu maiņa notika balstoties uz to, ka Drift Masters GP veic izmaiņas 2020. gada sezonas kalendārā. Jaunizveidotajā kalendārā Rīgas posms ierindojies augšgalā, kas nozīmē to, ka Eiropas drifta čempionāta ieskaite sezonu atklās Rīgā. Kopš iespējamības par publisko pasākumu norises aizliegumu šajā vasarā, paralēli ar Drift Masters strādājām pie alternatīvām, lai rastu labāko risinājumu braucējiem un sacensību apmeklētājiem. Pašlaik prioritāte ir sportistu iespēja ceļot no citām valstīm, lai ierastos Latvijā aizvadīt sacensības, kā arī skatītāju drošība vērojot sacensības,” stāsta sacensību organizators.

Izmaiņas sezonas kalendārā tika veiktas pandēmijas radīto seku dēļ. Lai nodrošinātu braucēju, līdzjutēju un pārējo personu drošību, tika pieņemts lēmums pārcelt vairāku posmu norisi, tai skaitā Latvijas posma datumu.

Visas iegādātās biļetes uz sacensībām ir derīgas, ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt sacensības, vairāk informācija pieejama www.driftkingofriga.com. Papildus organizatori turpina sekot līdzi notikumiem Eiropā, Latvijā, noteikumiem par publisku pasākumu rīkošanu, kā arī izstrādā variantus pasākumu norisei, ja netiks atcelti vai atviegloti šobrīd noteiktie ierobežojumi.

Informāciju sagatavoja:
Elīne Berķe

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool