“RallyX Nordic” posmā Dānijā uzvar Olivers Ēriksons

03/06/2019 |

Foto: RallyX Nordic

Nedēļas nogalē Dānijā tika aizvadīts “RallyX Nordic” seriāla trešā posma sacensības, kurās uzvaru izcīnīja zviedrs Olivers Ēriksons. Jau nākamās čempionāta sacensības norisināsies Latvijā.

Pēc pirmajiem diviem posmiem, kas maija otrajā pusē risinājās Heljesā, Zviedrijā, pagājušajās brīvdienās sportisti ieradās Nisumas trasē, kur atkal norisinājās notikumiem bagātas cīņas.

Ātrākās “Supercar” klases finālā uzvaru guva “OlsbergsMSE” komandas sportists Olivers Ēriksons, kurš par 2.5 sekundēm finišā apsteidza savu tautieti Robinu Larsonu (“JC Racetekhnik”), bet trešajā vietā atstāja somu Jeri Kalliokosi (“Kalliokosi Motorsport”). Pirms tam pusfinālā savā braucienā Ēriksons jau bija pieveicis Larsonu un uzvarējis, kamēr otrajā pusfinālā ātrākais bija Kalliokoski. Finālā startēja, taču uz pjedestāla netika Filips Gehrmans, Peters Hedstrems un Andreass Karlsons.

Tikmēr kopvērtējumā pēc trim posmiem vadībā Ēriksons, kurš šogad uzvarējis divreiz, par sešiem punktiem mazāk ir Kalliokoski, bet vēl par sešiem atpaliek Larsons.

“Supercar Lites” klasē finālā Dānijā uzvarēja norvēģis Bens Filips Gundersens (“JC Racetekhnik AB”), “Crosscar” ieskaitē pirmo vietu guva zviedrs Isaks Reiersens (“JC Racetekhnik Juniorteam”), bet “Academy” vērtējumā uzvarēja soms Rasmuss Tuominens.

20. un 21. jūlijā Latvijā, Biķernieku rallijkrosa trasē notiks “RallyX Nordic” seriāla ceturtais posms, bet kopumā šogad plānotas septiņas sacīkšu nedēļas nogales.

Visi rezultāti >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool