Pieci Latvijas sportisti pulcējas uz rallijkrosa posmu Zviedrijā

28/06/2017 |

Foto: autocross.lv

Tā kā pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posms ir sasniedzamākais no ārvalstu sacīkstēm, latviešu bataljoni jau tuvojas Zviedrijas krastiem, lai nedēļas nogalē justu līdzi tautiešiem. Arī startējošie no Latvijas jau veido nelielu bataljonu – pieci.

Supercar klasē, neiztrūkstoši, uz starta Jānis Baumanis un Reinis Nitišs. Interesanti, ka Nitiša komandas šefs un pasaules čempions Matiass Ekstrems šo posmu spiests izlaist, Hēljesas sacīkstei sakrītot ar DTM posmu.

Super 1600 klasē Artis Baumanis, Juris Spīķis un Arnis Odiņš. Artis salīdzinājumā ar pārējiem abiem pieredzes ziņā jau pretendē uz veterāna un vecmeistara statusu. Jurim kontā viena Eiropas rallijkrosa čempionāta sacīkste Beļģijā, bet Arnis nonācis uz debijas sliekšņa.

Abu Renault automašīnas sagatavotas un sākušas ceļu uz Zviedriju. Tikmēr debitants Odiņš jau kopš pirmdienas ir Zviedrijā. Tā vietā, lai nebūtu jānervozē mājās pie televizora, Arnis aklimatizējas vietējā vidē, apmeklē vietējos kultūras pasākumus un, visticamāk, atrod arī daudz jaunus draugus.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool