Pēc pirmās sacīkšu dienas Nitišs un Baumanis starp 12 ātrākajiem

05/05/2017 |

Foto: EKS

Šodien Vācijā, Hokenheimas trasē aizvadītas pirmās divas kvalifikācijas kārtas pasaules rallijkrosa čempionāta trešā posma ietvaros, pēc kurām abi latviešu sportisti Reinis Nitišs un Jānis Baumanis atrodas starp 12 ātrākajiem.

Baumanis tika ielozēts neizdevīgajā pirmajā kvalifikācijas grupā, līdz ar to pirmajā braucienā, lai gan uzvarēja, kopējos rezultātos nebija augstu – tikai 17. vietā. Sniegumu izdevās uzlabot otrajā sacīkstē, kur latvietis bija otrais, bet kopumā sasniedza desmito rezultātu, kas pēc pirmajām divām kvalifikācijām “Stard” komandas pilotam ļauj ieņem 12. pozīciju.

Nitišs tikmēr, startējot piektajā grupā, pirmajā kvalifikācijā finišēja trešais, bet summā uzrādīja ceturto rezultātu. Krietni sliktāks sniegums otrajā sacīkstē, kad savā braucienā viņš ieņēma piekto vietu, bet summā bija tikai 12. ātrākais. Pēc pirmās dienas “EKS” komandas braucējs ir astotais.

Ātrākais abās kvalifikācijās bija Sebastjēns Lēbs, kurš ir līderis pēc pirmās sacensību dienas.

Šoreiz formāts nedēļas nogalei atšķirīgs, jo paralēli notiek arī DTM un citas sacīkstes. Sestdien rallijkrosa braucējiem vēl divas kvalifikācijas, bet svētdien risināsies pusfināli un fināls.

“Top 12” pēc pirmajām divām kvalifikācijām:

Vieta Pilots Punkti
1. Sebastjēns Lēbs 100
2. Johans Krsitofersons 87
3. Timijs Hansens 84
4. Kevins Hansens 81
5. Timurs Timurzjanovs 74
6. Timo Šaiders 73
7. Kens Bloks 72
8. Reinis Nitišs 72
9. Matiass Ekstrems 71
10. Kevins Ēriksons 64
11. Žans-Baptiste Dubūrs 64
12. Jānis Baumanis 61
Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool