Noslēgušies pirmssezonas pēdējie rallijkrosa testi

29/06/2020 |

Foto: AS Photography

Gatavojoties Latvijas rallijkrosa čempionāta sezonas startam, kas gaidāms jau pavisam drīz, pagājušās nedēļas nogales svētdienā Biķernieku trasē norisinājās kārtējā testu diena. Arī šoreiz trasē devās kupls pulks dalībnieku – kopumā 42 sportisti, labāko rezultātu sasniedzot Vasīlijam Grjazinam.

Ar 30 dalībniekiem visplašāk bija pārstāvēta PRO klase. “World RX” atbalsta klasē RX2 startējošais krievu pilots Vasīlijs Grjazins ar “Škoda Fabia” dienas laikā sasniedza Biķernieku trases ātrāko apļa laiku – 51.410 sekundes, iegūstot pirmo vietu gan savā ieskaitē, gan absolūtajā vērtējumā. Otrais PRO klasē bija lietuvietis Pauļus Pleskovs, kurš brauca ar “Ford Fiesta” un no Grjazina atpalika 0.2 sekundes, bet trešo vietu ieņēma pašmāju sportists Edijs Ošs ar “Mitsubishi Lancer Evo”, kurš savukārt bija 1.7 sekundes lēnāks.

Trešo vietu kopējā ieskaitē un ātrāko rezultātu BUGGY klasē sasniedza Ronalds Baldiņš. Otrajā vietā šajā klasē Marta Starka, bet trešais – Viesturs Kalniņš. Bagiju vērtējumā sacentās četri braucēji.

Savukārt vēl astoņi sportisti ar rezultātiem samērījās AM klasē, kur labāko rezultātu sasniedza Kārlis Roziņš, vien par nieka 0.090 sekundēm pārspējot Jāni Jansonu. Ar trešo rezultātu atzīmējās Deivids Kostins, kurš bija 0.3 sekundes lēnāks par Roziņu.

Šie bija pēdējie pirmssezonas testi, jo jau 4. un 5. jūlijā Biķernieku Motorsporta festivāla ietvaros tiks aizvadīts 2020. gada sezonas Latvijas rallijkrosa čempionāta pirmais posms.

Ātrākie apļa laiki absolūtajā ieskaitē ŠEIT >>

Ātrākie apļa laiki pa klasēm ŠEIT >>

Katra braucēja visu apļu laiki ŠEIT >>

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool