Noslēgušās sacensības “Līvu autosprinta kauss 2019”

27/08/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Pagājušās nedēļas nogalē, 24. augustā Amatas novadā norisinājās “Līvu autosprinta kauss 2019”, kas bija Latvijas kausa autosprintā sezonas piektais posms. Dalībnieki veica trīs braucienus, no kuriem ieskaitē tika ņemti divi labākie rezultāti. Trase bija izveidota pa koplietošanas ceļiem, pamatā braucējiem sacenšoties pa grunts segumu, bet bija jāparāda savs ātrums arī uz asfalta.

Klasē 1600 uzvaru guva Gatis Ābelītis, kuram labākie laiki visos trīs braucienos, otrajā vietā Artis Jurciņš, kamēr trešo vietu guva Kaspars Tiders.

Raivo Ozoliņš sasniedza uzvaru klasē 2000, aiz sevis atstājot Madaru Dīriņu un Andri Lilavu.

Startējot 19 braucējiem, visplašāk bija pārstāvēta RWD klase. Uzvaru izcīnīja Juris Atraskevics, bet pārējās vietas uz pjedestāla ieņēma Ritvars Zeltiņš un Sandis Veitmanis.

2WD OPEN klases cīņas noslēdzās ar Madara Dīriņa uzvaru visos trīs braucienos. Otrais šajā ieskaitē Aigars Upītis, trešais – Jānis Spundiņš.

Arvis Āboliņš ierindojās pirmajā vietā RWD OPEN vērtējumā, aiz sevis atstājot Andri Lilavu un Gati Cauni.

4WD 2800 klases ātrākais sportists šoreiz izrādījās Kārlis Veiders, otrā vieta Jānim Jursonam, bet trešais posmā Mareks Kozlovskis.

4WD OPEN ieskaitē uzvaru guva Martins Ločmelis, otrajā vietā Mārcis Stūriška, kamēr kā trešais “Līvu autosprinta kausu” noslēdza Andris Spilva.

SAILUN 2WD klasē uzvarēja Raivo Ozoliņš, kurš bija ātrākais visos braucienos, bet aiz viņa tuvākie sekotāji bija Māris Millers un Kaspars Tiders.

SAILUN RWD klasē tikmēr uzvarēja Sandis Veitmanis, uz pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Ritvars Zeltiņš, bet trešajā vietā Kārlis Karāns.

SAILUN 4WD goda pjedestālu sadalīja uzvarētājs Martins Ločmelis, otrās vietas ieguvējs Rolands Kaucis un Mārcis Stūriška, kuram trešā vieta.

DĀMU ieskaitē Agate Krieviņa pārspēja Ivetu Lauciņu, bet JUNIORU vērtējumā Madars Dīriņš uzveica Mārtiņu Meļķi un Gabrielu Blaževiču.

Pilni rezultāti >>

Sacensības organizēja biedrība “Millers motorsport” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju. Atbalsta – PRINTMii, Metālu pasaule, BioVide, Tolmets, Car4you plus, Sars Auto, Sinhro-C, WSC, Juveks V, Ozolkalns, Āraišu Siltumnīcas, Veselības laboratorija, Studio Pizza un Red Bull. Informatīvi atbalsta – 4rati.lv.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool