Nitišs “Rally Liepāja” startēs ar aizmugures piedziņas “Abarth”

15/05/2019 |

Foto: fiaerc.com

Reinis Nitišs startēs Eiropas rallija čempionāta posmā “Rally Liepāja”, kurā sportistu jau atkal sagaida ne mazums izaicinājumu. Dalība sacensībās paredzēta ar aizmugures piedziņas “Abarth 124 Rally” auto, bet stūrmaņa krēslā redzēsim pieredzējušo Māri Kulšu. Kurzemē gaidāmās sacensības notiks no 24. līdz 26. maijam.

Reinis Nitišs:

“Pēc Abū Dabī rallijkrosa sacensībās piedzīvotās avārijas un sekojošajām remonta izmaksām, jau biju samierinājies, ka startu “Rally Liepāja” šogad nāksies atcelt. Taču pateicoties maniem partneriem, kuri operatīvi un aktīvi reaģēja uz “Abarth” piedāvājumu, esmu gatavs pilnīgi jaunam un iepriekš neparedzētam izaicinājumam. Rallijā uz starta stāšos ar visai neierastu auto – Latvijā ļoti reti sastopamu aizmugures piedziņas “FIAT Abarth 124 Rally”.

“Rally Liepāja” startēšu ar franču komandas apkalpotu itāļu auto, un plānojam vēl pirms rallija aizvadīt vienu testu dienu. Sacīkstes ar aizmugures piedziņas spēkratiem manā pieredzē aprobežojas vien ar kartingu, bagiju un startiem “Žiguļu kausā”, tādēļ treniņiem būs ļoti liela nozīme. Tā būs arī iespēja sastrādāties ar manu jauno stūrmani – pieredzējušo Māri Kulšu.

Ar nepacietību gaidu “Rally Liepāja”, kas solās būt ļoti ātrs, sarežģīts un sportiskām intrigām piepildīts. Tāpēc divtik liels prieks, ka varēšu būt daļa no šī pasākuma, un kārtējo reizi papildināt savu pieredzi. “Rally Liepāja” šogad būs pēdējais rallijs Latvijā, un arī laikapstākļus sola vasarai atbilstošus, tā kā daudz variantu jau nav – tiekamies ātrumposmos un esiet klāt mūsu piedzīvojumos ar kolorīto “FIAT Abarth 124 Rally” auto.”

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool