Lietuvietis Žala pirms Dakaras rallija starta nonāk slimnīcā

03/01/2019 |

Foto: Facebook.com/AgrorodeoDakar

Pēc ierašanās Dienvidamerikas valstī Peru, kur jau pēc dažām dienām startēs Dakaras rallijs, slimnīcā nonācis lietuviešu autosportists Vaidots Žala.

Drīz pēc ierašanās Peru galvaspilsētā Limā Žala naktī sajuties ļoti slikti, komanda nolēma neriskēt un tika meklēta ārstu palīdzība. Sākotnēji šķita, ka sportists varētu būt saindējies ar pārtiku, tika veikti izmeklējumi, un secināts, ka Žalas organismā nokļuvušas baktērijas, kas izraisījušas dehidrāciju. Līdz ar to Žala tika paturēts slimnīcā, lai normalizētu šķidruma līmeni viņa ķermenī.

Pašlaik Peru valda liels karstums, un pat pie apmākušām debesīm gaisa temperatūra ir ap +26 grādiem. Gan sportisti, gan pārējie, kas ieradušies tur Dakaras rallija sakarā, spiesti pastiprināti dzert ūdeni.

Iespējams, jau šodien, 3. janvārī Žala tiks izrakstīts no slimnīcas un pirms sacensību starta viņam būs nedaudz laika, lai atpūstos no piedzīvotā. Dakaras rallija pirmais ātrumposms notiks pirmdien, 7. janvārī.

“Agrorodeo” komandas pilots Žala, tāpat kā pārējās divas lietuviešu ekipāžas, rallijreidā startēs ar “Toyota Hilux”. Viņam šis būs ceturtais starts Dakarā – pirmajās divās reizēs finišs netika sasniegts, bet pērn izcīnīta 18. vieta. Startam gatavojas arī Žalas tautieši Benedikts Vanags un Antans Juknevičs.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool