Latvijas kartingistiem vairāki pjedestāli sacensībās Čehijā

02/09/2019 |

Foto: Pro-Kart

Svētdien, 1. septembrī noslēdzās “CEE Rotax Max Challenge” čempionāta priekšpēdējais posms, kur startēja pieci sportisti no Latvijas. Vairāki no viņiem aizcīnījās līdz pat pjedestālam.

Uz “CEE Rotax Max Challenge” čempionātu ceturto posmu Čehijā, Trinecas “Steel Ring” trasē devās Tomass Štolcermanis un Patriks Noels Ločmelis, kā arī Ričards Šubeckis, Juris Zālītis un Emīls Kerimovs, kuri startēja trīs dažādās klasēs. Visi pieci latviešu braucēji piedalās šajā čempionātā jau no pirmā sezonas posma. Trase bija sarežģīta, līkumaina, gara un tehniska.

Ričards Šubeckis (“Rotax DD2”): “Visas trīs treniņu dienas cīnījāmies ar tehniskām problēmām un finālā tā arī neatradām, kas par vainu. Pusfinālā biju devītais, finālā 11. vieta un Superfinālā – devītā. Neko vairāk man nav ko teikt.”

Patriks Noels Ločmelis (“Rotax Max Junior”): “Sacensības grūtas. Uz šo brīdi šī ir mana mīļākā trase. Visi braucēji bija ļoti līdzvērtīgi un bija smaga cīņa. Pēc trīs braucieniem šajā posmā ierindojos trešajā vietā.”

Tomasam Štolcermanim (“Rotax Max Junior”) smags sākums, bet labas beigas. Tomass par sacensībām: “Kopvērtējumā paliku otrais. Ļoti sarežģīta trase. Visi braucēji bija ļoti līdzvērtīgos spēkos. Nevarēju atslābt ne mirkli. Superfinālā varēju labāk, bet paliku tomēr otrais. Kopumā esmu apmierināts. Vērtīga pieredze.”

“Rotax DD2 Master” klasē Kerimovs Superfinālā izcīnīja trešo vietu, kamēr Zālītis bija ceturtais šajā ieskaitē.

Sacensību rezultāti >>

“CEE Rotax Max Challenge” seriāla noslēdzošais, piektais posms notiks no 20. līdz 22. septembrim “Speedworld” trasē Austrijā.

Šobrīd visi sportisti gatavojās noslēdzošajam “Pro-Kart” posmam, kas norisināsies 6. un 7. septembrī Jelgavā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool