LAF vadlīnijas autosporta treniņu norisei šī brīža apstākļos

15/05/2020 |

Foto: Edijs Elksnis

Latvijas Automobiļu federācijas vadlīnijas autosporta treniņu norisei COVID-19 apstākļos izstrādātas balstoties uz LR MK noteiktajiem ierobežojumiem “Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija”.

Klātienē no 2020. gada 12. maija var organizēt sporta treniņus un individuālās nodarbības, ievērojot nosacījumus, lai gādātu par iesaistīto drošību un veselību.

Autosporta treniņu organizēšanas vadlīnijas COVID – 19 pandēmijas un ārkārtas situācijas apstākļos paredzētas visām Latvijas Automobiļu federācijas disciplīnām. Katras komisijas papildus izstrādātie treniņu drošības un saskaņošanas noteikumi jāievēro vienlaicīgi ar šiem noteikumiem.

Latvijas Automobiļu federācijas izstrādātās vadlīnijās meklē ŠEIT.

Iepazīsties ar IZM nosacījumiem ŠEIT.

Piezīme: Līdz turpmākiem Ministru kabineta lēmumiem ārkārtas situācijas laikā joprojām ir aizliegti publiski un privāti sporta pasākumi (sporta sacensības, paraugdemonstrējumi u.tml.).

Latvijas Automobiļu federācija aicina būt atbildīgiem, ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, kā arī LAF izstrādātās vadlīnijas treniņu norisē.

Izmantotie resursi:
www.laf.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool