“Kurzemes Ziemas kauss” atgriežas Vaiņodes lidlauka trasē

06/01/2020 |

Pēc aizvadītajiem diviem posmiem, kuri norisinājās Vaiņodē un Kandavā, Kurzemes Ziemas kausa trešais posms atrgriežas Vaiņodē. Sacensības norisināsies svētdien, 12. janvārī, Vaiņodes lidlauka teritorijā. Reģistrēties iespējams “www.eveautosports.lv”.

Pēc sniegotā pirmā posma Vaiņodē un rudenīgā posma Kandavā ir apkopoti kopvērtējuma rezultāti. Pirmajos divos posmos FWD klasē startējuši četrdesmit dalībnieki, no kuriem šobrīd līderis ir Modris Žentiņš (Honda Civic) no Zaņas. Otrā vieta Jānis Spīķis (VW Golf3) no Rīgas. Un trešais Andris Neilands (Honda Civic) no Kuldīgas. FWD/R klasē līdz šim startējuši divdesmit pieci dalībnieki, no kuriem pirmais ir Jānis Spīķis, otrais Jānis Baumanis (Renault Clio) no Tukuma un trešais Modris Žentiņš.

RWD un RWD/R klasēs, kurās startējuši četrpadsmit un desmit dalībnieki, pirmajā vietā ierindojies Artis Jēkabsons (BMW) no Alsungas. Otrās vietas abās klasēs izcīnījis Martrins Klava (BMW) no Kuldīgas un abās klasēs šobrīd trešais ir Artis Bērics (BMW) no Kuldīgas.

Ar lielu dalībnieku skaitu pirmajos posmos noritēja cīņas arī 4WD klasē. Kopvērtējuma pirmā pozīcija, starp divdesmit dalībniekiem, pieder Artis Vicinskis (Subaru Impreza) no Sabiles. Otrais ir Uldis Karlovskis (Subaru Impreza) no Mērsraga un trešais klasē ir Mārtiņš Druvaskalns (Subaru Impreza) no Kuldīgas. Arī 4WD/R klasē, trīspadsmit dalībnieku konkurencē, līderi tie paši, pirmais Artis, otrais Uldis un trešais Mārtiņs. 4WD OPEN klasē, starp septiņpadsmit dalībniekiem, trešo vietu izcīnījis Raivis Ritelis (Audi) no Saldus, bet pirmās divas vietas paliek nemainīgas, pirmais Artis Vicinskis un otrais Uldis Karlovskis.

Liela konkurence arī 2WD OPEN klasē, kurā pirmais, starp divdesmit pieciem dalībniekiem, šobrīd ir Modris Žentiņš (Honda Civic) no Zaņas, otrais Madars Dīriņš (Renault Clio) no Rojas un trešais kopvērtējumā ir Jānis Spīķis (VW Golf3) no Rīgas.

HISTORIC klasē pēc aizvadītiem diviem posmiem pirmo vietu ieņem Viktors Bražis (VW Golf1) no Embūtes. Otrais Ivars Zeltins (VW Golf2) no Auces un trešias Intars Bražis (VW Golf1) no Embūtes.

Pirmajos divos posmos piedalījušās deviņas DĀMAS, no kurām pirmā vieta kopvērtējumā Maijai Stakenai (VW Golf3) no Rīgas, otrā vieta dalībniecei no Lietuvas, Virginija Kėdžiutė (Seat Ibiza) un trešā ir Elīna Laugale (Opel Astra) no Liepājas.

Starp septiņiem JUNIORIEM, pirmajā vietā @Maija Stakena (VW Golf3) no Rīgas, otrā vieta Inguss Andersons (VW Golf3) no Aizputes un trešais ir dalībnieks no Lietuvas, Irmantas Buivydas (Honda CRX).

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool