Kisiels: “LAF kurss finansējuma piesaistē nes pirmos augļus”

01/02/2019 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) prezidents Raimonds Kisiels un uzņēmuma ERST Finance pārstāvis Arnis Blūmfelds janvāra beigās parakstīja līgumu, kas paredz 2 gadu sadarbību, līdz ar ko ERST Finance kļuvis par LAF ģenerālsponsoru.

„Gluži kā autosportā, arī biznesā lielas uzvaras nav viena veikums. Lai uzvarētu čempionātu, ir nepieciešama komanda. Mēs, ERST Finance, esam priecīgi kļūt par daļu no Latvijas automobiļu federācijas komandas, lai kopīgiem spēkiem nestu spožu nākotni nacionālajam autosportam. Ceram, ka sasniegtie rezultāti kalpos par iedvesmu arī mūsu klientiem – Latvijas drosmīgākajiem un veiksmīgākajiem uzņēmumiem,” tā par uzsākto sadarbību un nākotnes plāniem jaunais ERST Finance vadītājs Arnis Blūmfelds.

„Man ir prieks, ka uzsāktais federācijas kurss finansējuma piesaistē un domāšanas maiņā nes pirmos nopietnos augļus. Sadarbība ar ERST Finance LAF ir nozīmīgs solis veiksmīgas nākotnes virzienā,” izteicās LAF prezidents Raimonds Kisiels.

ERST Finance piedalījās arī LAF čempionātu apbalvošanas ceremonijā, dāvinot īpašu balvu 1000 eiro apmērā nominācijas „Gada komanda” uzvarētājiem, kas šogad tika rallija komandai „Vides Tehnika”. ERST Finance apliecināja, ka vēlas šo balvu ieviest kā ikgadēju tradīciju, uzsverot komandas sadarbības nozīmi, kas ir augstu sasniegumu pamatā gan sportā, gan uzņēmējdarbībā.

Izmantotie resursi:
www.laf.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool