Kartinga sezona startēs ar pirmo posmu 27. jūnijā

17/06/2020 |

Līdz ar vairāku ierobežojumu samazināšanu 9. jūnijā Latvijā tika atcelta jau no marta vidus spēkā esošā ārkārtas situācija valstī, kas deva zaļo gaismu tam, ka šī sezonā nebūs jāaizvada kavējoties atmiņās par sacensību garšu, bet visiem sportistiem no Latvijas un Baltijas valstīm tiks dota iespēja doties trasē. Pirmais, sezonas atklāšanas posms tiks aizvadīts 26.06. – 27.06. “Sporta Kompleksā 333”, kad norisināsies Pro-Kart, Latvijas Čempionāta un Rotax Izaicinājuma kausa ieskaites. Šīs ir visnotaļ ļoti pozitīvas ziņas, ko cerējām sagaidīt, taču pirms dodamies trasē un atklājam sezonu ir jāņem vērā sekojoša informācija.

Pateicoties tam, ka ir izdevies piesaistīt papildu finansiālo atbalstu, kā arī optimizācija un ierobežojumu mīkstināšana ir ieviesusi pozitīvas izmaiņas – tiek atjaunota iepriekšējā dalības maksa, kas ir 50 EUR. Kā arī aicinām laicīgi visus pieteikties sacensībām, lai neaizkavētu rēķinu izrakstīšanas procesu, jo tos būs nepieciešams apmaksāt pirms sacensībām. Kā arī šis palīdzētu samazināt pulcēšanos sacensību sekretariātā, jo pamatā ierašanās sekretariātā tiek organizēta, lai izņemtu aproces, atzīmētos, ka ir ieradies sacensībās un izņemtu transponderi, ja tāds nepieciešams. Īpašs lūgums komandu pārstāvjiem, kuri piesaka vairākus sportistus vienlaicīgi – piesakoties, lūdzu, norādīt visus braucējus par kuriem tiek veikta apmaksa, kā arī visas pozīcijas, par kurām tiek veikta samaksa, piemēram, transponderi utt.

Pirms sacensībām aicinām arī kārtīgi iepazīties ar dienaskārtību, kur ņemot vērā šī brīža aktuālos pulcēšanas ierobežojumus, arī ir ieviestas korekcijas. Būtiskākā no tām – apbalvošana norisināsies paralēli fināla braucieniem visās klasēs. Kā vienmēr, aicinām arī sekot izmaiņām dienaskārtībā sacensību laikā. Pirms došanās uz sacensībām lūdzam iepazīties arī ar aktuālo informāciju un ierobežojumiem saistībā ar šī brīža Covid – 19 situāciju valstī – https://covid19.gov.lv/ Esam atbildīgi, ieturam distanci, nedrūzmējamies un paliekam mājās, ja jūtam kādus no slimības simptomiem, tādējādi rūpēsimies gan par savu, gan apkārtējo veselību.

Augusta sākumā kartinga saimi sagaida vēl kāds pavisam īpašs notikums – Latvijas Kartingam 60! Svinības, veterānu braucieni un 2 sezonas posmi tiks aizvadīti no 7.08. – 9.08. Madonas Kartinga trasē. Šī nedēļas nogale noteikti tiks pavadīta pozitīvu emociju virpulī, jo esam ieplānojuši ne tikai 3. un 4. sezonas posmu (Latvijas Čempionāts un Rotax Izaicinājuma kauss), kas tiks aizvadīti šajās dienās, bet arī izklaidējošus pasākumu, retro kartingu parādes braucienus, gardas uzkodas, veterānu sacensības un, protams, kopā būšanu, dalīšanos atmiņās par godu nozīmīgajai jubilejai. Šāds lēmums tika pieņemts, ņemot vērā to, ka pirmie 2 sezonas posmi tika atcelti ārkārtas stāvokļa dēļ. Kartinga komisija nolēma, ka papildus 60. gadu jubilejas svinībām notiks 4. posms Latvijas Čempionāta un Rotax Izaicinājuma kausa ieskaitēs. Kopumā šosezon tiks aizvadīti 4 Pro-kart posmi, no kuriem 3 tiks iekļauta Retro klases dalība, Latvijas Čempionāta ieskaitē – 5 posmi un Rotax Izaicinājuma kausa ieskaitē – 6 posmi, 5.posms norisināsies kopā ar Rotax Nordic kausu 15.08. Aicinām rezervēt šo nedēļas nogali svinībām, kā arī aicinām pieteikties ikvienu, kurš vēlētos arī savu retro kartingu atrādīt izstādē vai izvizināt pa kartinga trasi. Ņemot vērā, ka šī nedēļas nogale būs notikumiem bagāta, lai visam pietiktu laiks, iespējams tiks optimizēti klašu braucieni un apvienošana, vadoties pēc pieteikto dalībnieku skaitu – informācija par šo sekos!

Informāciju sagatavoja:
Sabīne Leingarde – Jankovska

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool