Kartinga sezonas priekšpēdējā posmā startē 196 dalībnieki

28/08/2019 |

Foto: Mārtiņš Jankovskis, mbilde.lv

Pagājušajā nedēļas nogalē kartinga saime pulcējās Ropažos, Sporta kompleksā “333”, lai aizvadītu vienu no sezonas pēdējiem posmiem. Uz starta, kā jau gandrīz katru posmu šajā sezona, krietni daudz dalībnieku – 196, emociju un adrenalīna.

Atklājot “Pro-Kart” augustu kā jubilejas sezonu, uz atklāšanas ceremoniju pievienojās akordeonists Oskars Mauers un pirms lielā starta braucējiem ļāva nedaudz relaksēties.

Apsveicam visus braucējus ar godalgotām vietām un lieliskiem startiem!

Pēdējais sezonas posms tiks aizvadīts 6. un 7. septembrī Jelgavas trasē “Rullītis”.

Fināla braucienu līderi pa klasēm:

RM Micro Max klasē:
1.vieta – Dominykas Vinogrodskis,
2.vieta – Roberts Purmalis,
3.vieta – Rudokas Tomas.

Micro Max klasē:
1.vieta – Jurse Kipras,
2. vieta – Alise Štolcermane,
3.vieta – Marko Leotoots.

M125 klasē:
1.vieta – Maksims Bobrovskis,
2.vieta – Murad Mirzoev,
3.vieta – Denis Kiselnikov.

CZ125 klasē:
1.vieta – Aloyzas Cekavicius,
2.vieta – Sergejs Vasiļkovs,
3.vieta – Valērijs Puiša.

RM Mini Max klasē:
1.vieta – Mārtiņš Janovskis,
2.vieta – Edgars Vilcāns,
3.vieta – Ričards Vecvagars.

Mini Max klasē:
1.vieta – Arturs Daņiļevskis,
2.vieta – Vlad Sinebok,
3.vieta – Maxim Shchurko.

Tek klasē:
1.vieta – Arnis Dreimanis ( Liepājas tehnikums)
2.vietā – Ričards Irbe ( Saldus BJC)
3.vieta – Haralds Stumps (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)

Tek Open klasē:
1.vieta – Ēriks Gasparovičs.

RM Junior klasē:
1.vieta – Tomass Štolcermanis,
2.vieta – Patriks Noels Ločmelis,
3.vieta – Yaraslau Siamashka.

Junior klasē:
1.vieta – Andreja Vibriantyte,
2.vieta – Daniil Tsurankov,
3.vieta – Daniel Hunt.

TK Junior klasē:
1.vieta – Platon Karzhou,
2.vieta – Marta Evelīna Klinsone,
3.vieta – Jēkabs Sverns.

R85 klasē:
1.vieta – Markas Silkunas,
2.vieta – Edgars Martinsons,
3.vieta – Aloyzas Cekavicius.

RM DD2 klasē:
1.vieta – Matvejs Makušins,
2.vieta – Erich Kuhn,
3.vieta – Valters Zviedris.

DD2 klasē:
1.vieta – Dzianis Slavinski,
2.vieta – Aliaksei Savin,
3.vieta – Nikolay Semenchuk.

TK klasē:
1.vieta – Artūrs Daņiļevskis (Rīgas 41. vidusskola)
2.vietā – Kristaps Stumps (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
3.vieta – Mārtiņš Ozoliņš

LMT Autosporta Akadēmijas ieskaitē:
1.vieta – Artūrs Daņiļevskis (Rīgas 41. vidusskola)
2.vietā – Kristaps Stumps (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija)
3.vieta – Alise Līga Grāmatiņa (Ropažu vidusskola)

RM DD2 Master klasē:
1.vieta – Ēriks Gasparovičs,
2.vieta – Priit Sei,
3.vieta – Raivis Kirilovs.

DD2 Master klasē:
1.vieta – Mikalai Tsiminski,
2.vieta – Agris Erods.
3.vieta – Dainis Dreimanis.

KZ2 Master klasē:
1.vieta – Adomaitis Vytautas,
2.vieta – Vytautas Surdokas,
3.vieta – Eduards Daņiļēvičs.

KZ2 klasē:
1.vieta – Kaspar Kallasmaa,
2.vieta – Mārtiņš Lapiņš,
3.vieta – Justas Jonusis.

RM Senior klasē:
1.vieta – Gustavs Māliņš,
2.vieta – Edijs Elksnis,
3.vieta – Lauris Laizāns.

Senior klasē:
1.vieta – Aleksei Mirgorodski,
2.vieta – Arthur Ioda.
3.vieta – Daniils Verins.

Seniormaster:
1.vieta – Didzis Apinis,
2.vieta – Viktor Alekseev,
3.vieta – Mikhail Dobonii.

Izmantotie resursi:
www.prokart.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool