Folkreisa un krosa sezona startē Vecpilī

25/01/2019 |

Foto: Kaspars Cikmačs, 4rati.lv

Sestdien Vecpils autotrasē startē 2019. gada krosa gads – tiks aizvadīts Folkreisa ziemas sezonas un Krosa komisijas kausa pirmais posms.

Krosa klasē startam gatavojas regulārie Krosa komisijas kausa dalībnieki Arno Upenieks, Juris Mesters, Aigars Kļaviņš, Viesturs Plētiens, Andrejs Freimanis un Open 4500 klasi pārstāvošais Jānis Veģeris. Viņiem gatavs pievienoties rallijkrosa speciālists Kristaps Grunte ar savu daudz pieredzējušo VAZ 2104. Kristaps ik gadu aizvada kādu no ziemas krosa posmiem, lai gan nav spēlētājs Krosa komisijas kausa kopvērtējuma vietu dalīšanā.

Folkreisā ierindā pērnā gada ziemas un vasaras seriālu uzvarētājs Māris Zālītis. Pieteikumos arī divi spēcīgi viņa komandas biedri Kavita V vienībā – Ivo Gabrāns un Mārtiņš Spīķis. Taču no pieteiktajiem 19 braucējiem vismaz puse uzskatāmi par uzvaras pretendentiem – brāļi Aris un Raivis Biezie, sacensību rīkotājs Sandis Džeriņš, labu laiku folkreisā nestartējušais, bet ziemā allaž lieliskais Ermīns Vācietis, folkreisa uzvarām bagātākais braucējs Renārs Ēķis, Andis Dreimanis, un citi. Pirmais posms, kā ierasts, allaž var sarūpēt pārsteigumus ārpus ierastā favorītu pulka.

Sacīkste Vecpils autotrasē notiks sestdien 26. janvārī. Sākums pl.10:30.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool