Dakaras rallija dalībnieks vēl pirms starta avarē un nonāk slimnīcā

03/01/2020 |

Foto: Motorsport.com

Dakaras rallijs, kas startēs jau pēc pāris dienām, ies secen automobiļu klases dalībniekam Martinam Kolomijam, jo čehu pilota vadītā ekipāža jau iesildīšanās braucienu laikā piedzīvoja smagu avāriju, kā rezultātā sportists guva traumu un nonāca slimnīcā.

Šobrīd Saūda Arābijā, kur sacensības norisināsies pirmo reizi, jau notiek visas nepieciešamās pārbaudes, kā arī testu braucieni. Dažādi mazi incidenti gadījušies arī citiem, bet pamatīgu avāriju piedzīvoja Kolomijs ar stūrmani Jirku Strosu, kad viņu “Ford Raptor” tuksnesī uzbrauca paaugstinājumam, bet pēc lēciena strauji piezemējās smiltīs ar priekšējo galu un apgāzās.

Pēc notikušā abi tika nogādāti slimnīcā, kur Kolomijam konstatēja lauztu mugurkaula otro skriemeli un traumētu, bet ne lauztu trešo skriemeli. Tas nozīmē, ka ekipāžai sacensības ies secen.

Kolomijs vieglo mašīnu klasē bija nolēmis startēt pirmo reizi, taču iepriekš, kopš 2010. gada viņš regulāri brauca smago auto kategorijā, bija arī uzvarējis divos posmos, kā arī trīs reizes Dakaras rallijā finišējis pirmajā desmitniekā, augstāko rezultātu sasniedzot 2013. gadā, kad tika izcīnīta augstā piektā vieta.

Sacensības startēs jau pēc divām dienām, 5. janvārī, kad tiks veikti 752 km (no tiem 319 km ātrumposma režīmā) no Džidas uz El Vadžhu.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool