Biķernieku rallijkrosa trasi pirmo reizi oficiāli iekļauj datorspēlē

04/03/2018 |

Foto: Playstation.com

Itāļu videospēļu izstrādātājs „Milestone S.r.l.”, kas izveidojis tādas spēles kā “„Moto GP”, “Sebastien Loeb Rally” un daudzas citas, laidis klajā jaunu videospēli “Gravel”, kurā iekļauta iespēja virtuāli izbraukt Biķernieku rallijkrosa trases konfigurāciju.

Izstrāde sākusies jau pērnā gada vasarā un interese par mūsu leģendāro Biķernieku trasi izstrādātājiem radās pēc tam, kad pirmo gadu pie mums notika pasaules rallijkrosa čempionāta posms “Neste World RX of Latvija” un vēlāk tika atzīts par labāko pasaulē.

“Mūs uzmeklēja “Milestone” pārstāvji un piedāvāja šo iespēju,” stāsta CSDD Sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Lagzdiņš. “Strādājām attālināti, skenēt trasi, kā to dara simulāciju spēlēs nevajadzēja – sūtījām viņiem gan foto, gan video materiālus un no tiem tad arī tika izveidota Biķernieku trases konfigurācija.”

Šāda tipa spēles ir ļoti populāras, un tās spēlē miljoniem cilvēku visā pasaulē, tāpēc Latvijas Automobiļu federācija (LAF) priecājas, ka arī mūsu Biķernieku trase beidzot tikusi pie savas pirmās rallijkrosa spēles versijas.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Pavlovska
LAF preses sekretāre

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool