Bijušais F1 čempions Alonso izrāda vēlmi startēt Dakaras rallijā

08/01/2019 |

Foto: Toyota SA

Jau pavisam drīz rallijreida mašīnas testos gatavojas piedalīties divkārtējais F1 pasaules čempions Fernando Alonso, kurš šo sacīkšu sezonu jau ir uzsācis un plāno to pavadīt ar startiem dažādās sacensībās.

Šomēnes Alonso startēs Deitonas 24 stundu braucienā, bet vēlāk turpinās cīņu FIA WEC pasaules čempionātā, tostarp piedaloties diennakts sacensībās Lemānā, kur pārstāvēs “Toyota Gazoo Racing” vienību.

Tāpat Alonso jau ir vienojies ar Nāsiru El-Atiju, ka tuvākajā laikā izmēģinās viņa bezceļu pikapu “Toyota Hilux”. Kā zināms, arī El-Atija startē “Toyota Gazoo Racing” sastāvā, tikai rallijreida disciplīnā.

“Viņš atsūtīja man ziņu no Deitonas, ka novēl man veiksmi,” stāsta El-Atija. “Es pazīstu Fernando ilgu laiku, mums ir labas attiecības, un es zinu, ka viņš grib izmēģināt manu mašīnu. Viņš mani apciemos Katarā, un pēc Dakaras rallija mēs aizvadīsim testus.”

Alonso ir izrādījis interesi par iespējām piedalīties Dakaras rallijā, kur sportistu, iespējams, redzēsim jau 2020. gada janvārī.

“Fernando ir lielisks sacīkšu braucējs, kas ir daudz sasniedzis “Formulā 1″, un es domāju, ka viņam ir jāizmēģina rallijreida mašīna, jo tā viņam ļoti patiktu,” saka El-Atija.

Alonso esot nosūtījis viņam šādu vēsti: “Nāsir, draugs, es novēlu Tev veiksmi Dakaras rallijā. Sekošu līdzi Tev ātrumposmos. Es ar nepacietību gaidu, kad varēšu testēt šo mašīnu. Tas man būtu gods, ja Tu varētu man parādīt tehniku, kā jābrauc pa kāpām. Arī Karloss Sainss man palīdz. Varbūt kādudien mēs varētu startēt kopā.”

Izmantotie resursi:
www.gptoday.net

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool