Bakerūds debitēs ledus rallijkrosā “Andros Trophy”

12/12/2017 |

Foto: Bernard Bakalian

Pasaules rallijkrosa čempionāta zvaigzne Andreass Bakerūds, kurš pieļauj iespēju izlaist nākamo sezonu, šajā nedēļas nogalē plāno debitēt “Andros Trophy” ledus sacīkstēs.

Bijušais “Olsbergs MSE” un “Hoonigan Racing Division” komandu pilots pievienojies spēcīgajai “DA Racing” vienībai un izies uz starta posmā Andorā, kļūstot par komandas biedru divkārtējam “Andros Trophy” čempionam Žanam-Baptistam Dubūram, kurš arī piedalās pasaules rallijkrosa čempionātā.

Bakerūds startēs ar “Renault Captur” automašīnu, ko komanda prezentēja novembrī. Dubūrs ar to jau paspējis uzvarēt posmā Valtorenā, kas notika pirms nedaudz vairāk kā nedēļas. Bakerūds brauks ar mašīnu, ko šosezon “Andros Trophy” čempionātā “Elite Pro” klasē izmantojuši Andreā Dubūrs un Nikolā Prosts.

“Šajā čempionātā gribu piedalīties jau vairākus gadus, bet nekad nav bijis laika un izdevības to izdarīt,” stāsta norvēģu pilots Bakerūds. “Sniegs un ledus ir Skandināvijai tipiski tipiski laikapstākļi, tomēr es neesmu no tiem braucējiem, kas vienmēr brauc pilnīgās sānslīdēs, tāpēc būs daudz ko mācīties.”

Kā zināms, sešu “World RX” posmu uzvarētājs Bakerūds pēc “Hoonigan Racing Division” aiziešanas no pasaules čempionāta ir palicis bez komandas, līdz ar to šobrīd izskata iespējas nākamo sezonu aizvadīt citur, iespējams, pasaules rallija čempionāta WRC2 klasē.

“Andros Trophy” kopvērtējums “Elite Pro” klasē pirms 3. posma:

Vieta Pilots Punkti
1. FranceBenjamin Rivière 229
2. France Jean-Baptiste Dubourg 217
3. France Franck Lagorce 213
4. France Benoît Tréluyer 211
5. France Evens Stievenart 208
6. FranceNathanaël Berthon 205
7. France Olivier Pernaut 180
8. FranceBertrand Balas 176
9. France Didier Thoral 165
10. France Gérald Fontanel 162
11. France Andréa Dubourg 101
12. France Nicolas Prost  79
13. France Teddy Clairet  73
14. France Jimmy Clairet  72
15. France Tristan Gommendy  67

Izmantotie resursi:
www.motorsport.com

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool