Autosprinta vasaras sezonu plānots sākt 17. aprīlī ar posmu Rīgā

16/02/2021 |

Foto: Kaspars Cikmačs, 4rati.lv

Cerot uz esošās situācijas uzlabošanos un sporta pasākumu rīkošanas ierobežojumu atcelšanu vai vismaz mīkstināšanu, Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) Standarta Automobiļu komisija (SAK) paziņojusi, ka vasaras autosprinta sezona sāksies 17. aprīlī Rīgā, Biķernieku trasē.

Ja nebūs nepieciešamības veikt turpmākās izmaiņas kalendārā, Latvijas autosprinta kausa izcīņas otrais posms tiks aizvadīts 15. maijā Priekuļu novadā, pēc tam 12. jūnijā braucēji uz kopīgām cīņām tiksies Smiltenē, ceturtais posms gaidāms 10. jūlijā Saldū, bet finālsacensības – 14. augustā Valdemārpilī.

Arī 2020. gadā Latvijas kausā tika aizvadīti pieci posmi. Par autosprinta čempioniem pērn vasarā kļuva Māris Millers (1600), Raivo Ozoliņš (2000), Reinis Vilkaitis (RWD), Miks Ķenavs (2WD Open), Juris Atraskevičs (RWD Open), Rolands Kaucis (4WD un 4WD Open), kā arī Jānis Jursons (Audi Quattro).

Nesen jau tika paziņots, ka ziemas autosprinta sezona, kam būtu bijis jānotiek no novembra līdz martam, ir atcelta pavisam, un šoziem nenotiks neviens no četriem plānotajiem seriāliem.

2021. gada autosprinta sacensību kalendārs:

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool