Ar četriem latviešiem uz starta Vācijā sākas EČ autokrosā

10/05/2019 |

Foto: Autocross.lv

Nedēļas nogalē Vācijā, Zēlovas trasē startēs Eiropas autokrosa čempionāts, kurā uz starta stāsies arī četri Latvijas sportisti – Ervins, Justs un Kristiāns Grenči, kā arī Māris Līcis.

Ervins, Justs un Māris cīnīsies SuperBuggy klasē, bet Kristiāns debitēs Eiropas JuniorBuggy čempionātā. Sākotnēji Buggy 1600 klasē bija pieteikts arī Andris Kuļikovskis, tomēr jaunākajā atjaunotajā sarakstā viņa vārds ir izzudis. Tāpat cerības redzēt TouringAX klasē Jāni Veģeri ir zudušas – viņš atteicies no pilnas un pat daļējas Eiropas autokrosa programmas, plānojot startus tikai atsevišķos tuvākajos posmos. Varam pieņemt, ka Latvijas, Lietuvas un varbūt vēl kādā posmā.

SuperBuggy klasē pieteikti 43 dalībnieki – brašs skaits! JuniorBuggy Kristiāns Grencis debitēs 16 dalībnieku konkurencē, kas šai klasei arī ir labs rādītājs.

Uz starta pirmajā posmā dosies arī citu Baltijas valstu braucēji. Buggy 1600 klasē startam gatavojas lietuvietis Tautvids Urba, bet TouringAX klasē par zināmu pārsteigumu parūpējies pēdējā laikā izteikts igauņu rallijkrosa braucējs Andri Ouns, piesakoties Vācijas posmam un arī, cik noprotams, nākamajām sacensībām.

Izmantotie resursi:
www.autocross.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool