“333 Ziemas kauss” turpinās ar posmu nebijušā trases konfigurācijā

03/01/2020 |

Foto: Edijs Elksnis

Jau rīt, 4. janvārī Sporta kompleksā “333” trasē norisināsies autosprinta seriāla “333 Ziemas kauss” sezonas otrais posms.

“333 Ziemas kauss 2019/2020” ir jau 13. sezona standarta automobiļu sacensībās autosprintā. Sezonu veidos kopumā pieci posmi. Arī šajā sezonā tiek saglabāts PRO / AM ieskaites grupu dalījums 2WD, RWD un 4WD klasēs. Tāpat nemainīgs ir kausa koncepts par dažādiem sacensību formātiem un mainītām trases konfigurācijām.

Sezonas otrais posms norisināsies pēc SPRINT formāta un sacensību rīkotāji ir sagatavojuši pilnīgi jaunu trases konfigurāciju, kas iepriekšējos gados nav redzēta.

Tie, kuri savu dalību sacensībām nepaspēja iesniegt internetā, to varēs izdarīt arī sacīkšu dienas rītā “333” trasē līdz plkst. 9:00.

Sezona rudenīgos apstākļos tika atklāta 14. decembrī ar UNIROYAL SUPER SPRINT posmu, kurā startēja 142 dalībnieki. Toreiz par sacensību kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Ģirts Feodorovs (2WD Amatieri), Varis Žentiņš (2WD Profesionāļi), Rolands Ozoliņš (4WD Amatieri), Mārcis Stūriška (4WD Profesionāļi), Gatis Gedroics-Jurago (RWD Amatieri) un Raivis Galviņš (RWD Profesionāļi).

Šogad vēl paredzēti četri posmi – šo sestdien, 5. janvārī, un pēc tam vēl arī 1. februārī, 29. februārī un 14. martā.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool