“333 Ziemas kausa” otrajā posmā pārspēts dalībnieku rekords

05/01/2020 |

2020. gada 4. janvārī Sporta kompleksā “333” norisinājās otrais “333” Ziemas kausa Addinol posms standarta automobiļiem. Tāpat kā pirmais, arī šis posms tika aizvadīts Sprint formātā, jo silto laikapstākļu dēļ nebija iespējams izmantot trases grants daļu.

”Lai sacensības joprojām būtu interesantas braucējiem, izveidojām 13 gadu laikā vēl nebijušu trases konfigurāciju, un esam patīkami pārsteigti par lielo atsaucību”, stāsta “333” vadītājs un sacensību organizators Haralds Šlēgelmilhs.

Kā iepriekš ziņots, “333” Ziemas kausa pirmajā posmā uz starta stājās iepriekš nebijis dalībnieku skaits – 142 unikālie braucēji, taču šobrīd rekords ir pārspēts – otrajā posmā startējuši jau 158 unikālie dalībnieki. “Ļoti priecājamies, ka standartautomobiļu sacensības iegūst arvien lielāku popularitāti. Šajā posmā mums ir arī pirmais ārzemju dalībnieks 4WD klasē – Simonas Kazbaras no Lietuvas, par to ļoti priecājamies. Mēs turpināsim strādāt gan pie dalībnieku piesasites, gan sacensību kvalitātes uzlabošanas”, tā H. Šlēgelmilhs.

Šajā posmā dalībnieki tika pie vērtīgām balvām no 2. posma atbalstītāja, eļļu izplatītāja Addinol Latvija, savukārt sezonas garumā dalībnieki sacentīsies par uzvaru kopvērtējumā un autosporta pieredzes braucienu uz Gruziju, Rustavi trasi.

Šajā posmā amatieru ieskaitē uzvaras izcīnīja:

2WD klasē
1.vieta Einārs Bērze
2.vieta Atvars Saliņš
3.vieta Armands Galviņš

RWD klasē
1.vieta Gatis Gedroics-Jurago
2.vieta Andris Aizpurietis
3.vieta Jānis Auziņš

4WD klasē
1.vieta Toms Valainis
2.vieta Valts Valainis
3.vieta Rolands Ozoliņš

Profesionāļu ieskaitē 2. posmā uzvaras guva:

2WD klasē
1.vieta Varis Žentiņš
2.vieta Jānis Spīķis
3.vieta Modris Žentiņš

RWD klasē
1.vieta Aleksejs Kreipāns
2.vieta Raivis Galviņš
3.vieta Jānis Vanks

4WD klasē
1.vieta Mārtiņš Ločmelis
2.vieta Rolands Kaucis
3.vieta Artis Vicinskis

Visus rezulātus iespējams apskatīt https://333.lv/ziemas-kauss/

Nākamais, trešais “333” Ziemas kausa posms notiks 2020. gada 1. februārī un, ja vien lakapstākļi būs labvēlīgi, sacensības tiks organizētas Klasiskajā formātā.

Visā sezonā tiks saglabāts PRO / AM ieskaites grupu dalījums 2WD, RWD un 4WD klasēs. Tāpat nemainīgs būt kausa koncepts par dažādiem sacensību formātiem un mainītām trases konfigurācijām.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool