Uzmanību! AutoStils Supersprints un Folkreiss pārceļas uz s/k 333!

12/06/2009 |

AutoStils Rallija Supersprints, kas 21. jūnijā bija paredzēts sporta kompleksā Mūsa, nemainot norises datumu pārcelts uz Ropažiem, sporta kompleksu 333. Izmaiņas veiktas sakarā ar prognozētajiem nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, kas trases izveidi un sacensību aizvadīšanu padara neiespējamu. Sacensību programmā izmaiņu praktiski nebūs – gan Supersprints, gan Folkreiss norisināsies pēc sākotnējā plāna.

21. jūnijā sacīkste bija paredzēta Mūsas trasē, taču prognozes liecina, ka līdz pat Līgo svētkiem Latvijā saglabāsies lielākoties lietains laiks. Mālainajā apvidū, kas ir sporta kompleksā Mūsa, ilgstoša lietus rezultātā gan klasiskā krosa trase, gan Supersprintam paredzētās blakusteritorijas cieš ievērojamus bojājumus, kas sagādā nepatīkamus brīžus gan sportistiem, gan organizatoriem, gan trases īpašniekiem.

Lēmums 21. jūnijā aizvadīt sacīksti s/k 333 laikapstākļu radīto defektu var pārvērst par efektu: trases saimnieki un pasākuma rīkotāji uzsākuši kopīgu darbu pie jaunas Supersprinta un Folkreisa trases izveides. Meklējot arvien interesantākas trases gatavošanas iespējas, kā arī ņemot vērā iepriekšējā Supersprinta pieredzi, gandrīz 70 procenti Supersprinta trases būs veidoti līdz šim vēl neizmantotās teritorijās kompleksa ietvaros. Savukārt Folkreisa „Lielā sākuma” kausa izcīņas trase būs integrēta tā sauktajā rallijkrosa trases aplī, ietverot grunts taisni, pārbraucienu pār tiltiņu un kartinga trases elementus. Neapšaubāmi, trase Folkreisa debijas sacīkstei būs interesanta.

21. jūnija sacīkste s/k 333 saglabās arī savu sportisko statusu: sacīkste tiks vērtēta Supersprinta kausa izcīņas kopvērtējumā, Kroskartu CK 125 klase cīnīsies par Latvijas čempionāta punktiem, bet Folkreiss debitēs kā plānots – ar sešiem kvalifikācijas braucieniem un finālu.

Plašāka informācija un sacensību dokumentācija – www.autosport.lv; www.laf.lv

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool