Sniega un ledus trasē aizvadīts supersprinta sezonas finālposms

14/11/2016 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Aizvadītās nedēļas nogalē ziemas apstākļos aizvadīts Latvijas čempionāta un FREKO kausu izcīņas rallija supersprintā noslēdzošais posms. Divās klasēs ātrākos rezultātus sasniedza Valts Zvaigzne.

Lai gan sacensības saucās “Vēls rudens Biķerniekos”, drīzāk tās varētu dēvēt par “Agru ziemu” – trases segums bija tīrs ledus, klāts ar sniega kārtu. Sniegs pēc pirmajiem braucieniem no trases pazuda un braucējiem nebija viegli noturēt mašīnas vēlamajā virzienā.

Klasē 1600 uzvarēja Ģirts Ozoliņš (Honda Civic), aiz sevis atstājot Modri Žentiņu (Honda Civic) un Vari Žentiņu (Honda Civic). 2WD Open klasē ātrākais bija Roberts Poriņš (VW Golf), pārspējot Edgaru Poriņu (VW Golf) un Madaru Dīriņu (Renault Clio). 2WD klasē tikmēr par uzvarētāju kļuva Varis Žentiņš (Honda Civic), otro vietu ieņēma Jānis Aleksējevs (Honda Civic), bet trešajā vietā – Modris Žentiņš (Honda Civic).

Valts Zvaigzne (Subaru Impreza) par uzvarētāju kļuva divās klasēs. 4WD ieskaitē Zvaigznem izdevās pārspēt Niku Kanderu (Audi 80 Quattro) un Lauri Ozerovu (Subaru Impreza), kamēr 4WD+ ieskaitē otrais ātrākais bija Artis Vicinskis (Subaru Impreza), bet trešo vietu ieņēma Mārcis Stūriška (Subaru Impreza).

RWD klasē uzvarēja Voldemārs Kalve (BMW 323), otrajā vietā Raivis Galviņš (BMW 323), trešais – Jānis Apsītis (BMW 320). VAZ Historic Open klasē pirmais sezonas noslēguma posmā Juris Videnieks (VAZ 21053), bet pirmo trijnieku noslēdza Reinis Balceris (VAZ 2106) un Armands Balceris (VAZ 2106).

Rezultāti

2016.gada sezonas LAF Standartautomobiļu komisijas pārziņā esošo Latvijas čempionātu un kausu izcīņas ātrākie braucēji rallija supersprintā, rallijsprintā un minirallijā, kā arī viņu līdzjutēji un atbalstītāji būs gaidīti LAF Standartautomobiļu komisijas 2016.gada sezonas uzvarētāju apbalvošanas pasākumā, kas notiks 3.decembrī.

Apbalvošanas pasākums norisināsies viesu namā „Minhauzena Unda” Saulkrastos, Ainažu ielā 74, ierašanās svinību vietā no 17:30, apbalvošanas sākums – 18:00.

Par to, cik kuplā skaitā apmeklēsiet apbalvošanas pasākumu, lūdzam informēt pa telefonu 29450942 vai e-pastu [email protected]

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool