Notiek pieteikšanās rallija supersprinta finālam Biķerniekos

01/11/2016 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Ņemot vērā, ka rallija supersprinta sezonas priekšpēdējās sacīkstes ir atceltas, līdz čempionu noskaidrošanai atlicis vairs tikai viens posms. Šobrīd Latvijas čempionāta un kausa izcīņas vadībā ir Jānis Aleksejevs, Modris Žentiņš, Raivis Galviņš, Lauris Ozerovs, Valts Zvaigzne, Andris Radziņš un Madars Dīriņš.

Rallija supersprinta sezonas sestais posms “Rudens Biķerniekos” bija plānots 29. oktobrī, tomēr tika paziņots par šo sacensību atcelšanu. Rezultātā sezona noslēgsies ar posmu “Vēls Rudens Biķerniekos”, kas gaidāms 12. novembrī.

Iepriekšējās sacensības notika “Rallijs Latvija 2016” ietvaros, kad Ķemeros izveidotā trasē sportistiem bija jāveic trīs braucieni pa asfalta segumu.

Pēc aizvadītiem pieciem posmiem klasē 1600 līderis ar 63 punktiem ir Jānis Aleksejevs, kuram seko Ģirts Ozoliņš un Varis Žentiņš – abiem pa 52 punktiem. 2WD klases ieskaitē līderiem Modrim Žentiņam un Varim Žentiņam pašlaik pa 56 punktiem, kamēr ar 53 iekrātiem punktiem viņiem seko Sandis Laukšteins. RWD ieskaitē 65 punkti Raivim Galdiņam, 58 punkti Jānim Apsītim, bet 56 punkti – Voldemāram Kalvem. Modris Žentiņš šobrīd vadībā 2WD Open vērtējumā, viņam 67 punkti. Otrais ar 62 punktiem ir Edgars Poriņš, bet 52 punkti Madara Dīriņa kontā.

Lauris Ozerovs ar 69 punktiem pēc pieciem posmiem ir vadībā 4WD grupā. Otro vietu tur ieņem Niks Kanders, kuram 61 punkts, bet trešajā vietā seko Valts Zvaigzne ar 51 punktu. Zvaigzne šobrīd ir līderis 4WD+ klasē, kur viņa kontā 67 punkti. Seko Sandis Eislers ar 60 un Artis Vicinskis ar 44 punktiem.

VAZ Historic Open ieskaitē šosezon startējis tikai Andris Radziņš. Savukārt starp U18 ieskaites trim braucējiem pirmo vietu ieņem Madars Dīriņš.

Kopvērtējums

Pieteikšanās rallija supersprinta sezonas noslēdzošajam posmam “Vēls rudens Biķerniekos” notiks līdz 8. novembrim.

Jau šobrīd sacīkstēm pieteikušies Eiropas rallija čempionāta trešās vietas ieguvēji Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins, kuri aizvadīs savstarpēju cīņu 4WD+ klasē. Sirmacis rallija supersprintā startēs ar “Subaru Impreza”, bet Artūrs Šimins brauks ar “Mitsubishi Evolution VI RS II”.

FREKO rallija Supersprints “Vēls rudens Biķerniekos”
12.11.2016, Biķernieki

Nolikums

Reģistrācija
Dalībnieki

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool