Noskaidroti FREKO rallija supersprinta “Latvija” uzvarētāji

Šodien, 22. oktobrī Ķemeros tika aizvadīts Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām piektais posms “Latvija”. Dalībniekiem bija jāaizvada trīs asfalta ātrumposmi.

Uz starta izgāja gandrīz 50 dalībnieki, noskaidrojot uzvarētājus septiņās ieskaites klasēs. Visplašāk bija pārstāvēta 4WD Plus ieskaite, kur sacentās deviņi braucēji, pa astoņiem dalībniekiem bija klasēs FWD 1600, RWD un 2WD Open, septiņi dalībnieki sacentās 2WD vērtējumā, pieci sportisti cīnījās 4WD klasē, bet VAZ Historic Open klasē šoreiz tikai viens braucējs.

Edgars Poriņš (VW Golf) kļuva par uzvarētāju klasē 2WD Open. Viņam pietika ar pirmo un otro vietu pirmajos braucienos, jo trešajā Poriņš uz starta neizgāja. Otro vietu trīs ātrumposmu summā izcīnīja Edvīns Vansovičs (Honda Civic), bet trešo vietu ieņēma Roberts Poriņš (VW Golf).

Divas pirmās un viena otrā vieta uzvaru rallija supersprintā “Latvija” klasē 2WD atnesa Modrim Žentiņam (Honda Civic), kurš pārspēja Vari Žentiņu (Honda Civic) un Jāni Aleksējevu (Honda Civic).

4WD ieskaitē otrā vieta pirmajā braucienā un ātrākie laiki pārējos divos ātrumposmos uzvaru ļāva izcīnīt Laurim Ozerovam (Subaru Impreza). Otrajā vietā ierindojās Niks Kanders (Audi 80 Quattro), bet trešajā vietā – Oļģerts Jansons (Audi 80 Quattro).

Valts Zvaigzne (Subaru Impreza) uzvarēja divos ātrumposmos 4WD Plus klasē, vienā braucienā bija otrais un guva uzvaru summā, aiz sevis atstājot Sandi Eisleru (Mitsubishi Evolution) un Armandu Plūmi (Audi A4).

Jānis Aleksējevs (Honda Civic) tikmēr bija ātrākais pirmajos divos brauceinos FWD 1600 ieskaitē un, lai gan nestartēja trešajā ātrumposmā, summā guva uzvaru. Otro vietu šajā klasē guva Modris Žentiņš (Honda Civic), trešajā vietā atstājot Vari Žentiņu (Honda Civic).

RWD klasē divas uzvaras un viena ceturtā vieta pirmo vietu rallija supersprintā “Latvija” ļāva izcīnīt Voldemāram Kalvem (BMW 323), aiz kura muguras palika Jānis Apsītis (BMW 320) un Raivis Galviņš (BMW 323).

Andris Radziņš (VAZ 2105) bija vienīgais pārstāvis no VAZ Historic Open klases.