Ķemeros šodien rallija supersprinta piektais posms

22/10/2016 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

“Rallijs Latvija” ietvaros šodien, 22. oktobrī tiks aizvadīts rallija supersprinta sezonas piektais posms. Uz starta – gandrīz pussimts dalībnieku.

Šobrīd sportisti jau beiguši iepazīšanos ar trasi un gatavojas izšķirošajām cīņām. Latvijas čempionāta un FREKO kausa izcīņas rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām piektais posms “Latvija” norisināsies Ķemeros, kur būs jāaizvada trīs laika ieskaites braucieni, ar kopējo garumu 9 kilometri.

Sacensībām apstiprināti 46 pieteikumi. Ar pirmo numuru trasē dosies Liliāna Ciekure (“Honda Civic”, FWD 1600), otrais numurs ticis Madaram Dīriņam (“Renault Clio”, 2WD Open), bet trešais numurs -Robertam Poriņam (“VW Golf”, 2WD Open).

Deviņi sportisti gatavojas cīņām 2WD klasē, pa astoņiem dalībniekiem uz starta redzēsim FWD 1600, RWD un 4WD Plus klasēs, seši konkurenti cīnīsies 2WD Open un 4WD ieskaitēs, bet viens dalībnieks šoreiz VAZ Historic Open ieskaitē.

Dalībnieku saraksts starta numuru secībā >> 

Jau vēstīts, ka sezonas līderi pirms piektā posma ir Jānis Aleksejevs (1600), Sandis Laukšteins (2WD), Raivis Galviņš (RWD), Lauris Ozerovs (4WD), Valts Zvaigzne (4WD+), Modris Žentiņš (2WD Open) un Madars Dīriņš (U18). Līdz sezonas izskaņai vēl trīs sacensības.

Sacensību starts Ķemeros jau plkst. 11:00.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool