Auto Stils supersprintā ātrākais Agris Brediks

Info: Viesturs Saukāns

Auto Stils supersprintā sporta kompleksā Mūsa uzvaru absolūtajā vērtējumā pirmo reizi izcīnīja Agris Brediks, aiz sevis atstājot Andri Kulbergu un Aigaru Nitišu. Visi trīs ir arī 4WD+ klases pirmo trīs vietu ieguvēji. Citās klasēs uzvarētāji Guntis Lielkājis (FWD 1600), Jānis Kārkliņš (FWD 1600+), Andris Vovers (RWD), Jānis Ivanovskis (4WD), Nauris Grīntāls (VAZ Historic Open), Edgars Balodis (2WD Open), Kārlis Goldmanis (4WD Open) un Atis Līcis kā labākais juniors.

FWD 1600 klasē Guntis Lielkājis pārspēja Raivi Bartušauski un Ati Riekstiņu. Pirmais trijnieks satilpa 2,55 sekundēs. FWD 1600+ klasē Jānis Kārkliņš par 2,01 sekundi pārspēja savu principiālo sāncensi Sandi Laukšteinu. Veiksmīgs supersprints izdevās ziemas autosprinta čempionam Vilmāram Krivadam – viņš trešajā vietā.

RWD klasē uzvaru guva Andris Vovers, par 2,99 pārspējot savu sīvāko konkurentu Normundu Orlovu. Trešajā vietā, zaudējot 13,14 sekundes, finišēja Edgars Vēvers. Pilnpiedziņas 4WD klasē kārtējā brāļu Ivanovsku dubultuzvara – pirmajā vietā Jānis, otrais — Mārcis. Trešo vietu sasniedza Ralfs Sirmacis, kuram šis ir viens no spilgtākajiem pēdējā laika rezultātiem. Pieminētie 4WD+ klases līderi, kuri bija ātrākie arī absolūtajā vērtējumā, — Brediks, Kulbergs un Nitišs — uzrādīja rezultātus 5,08 sekunžu robežās.

2WD Open klasē ātrākais izrādījās Edgars Balodis, par 3,82 sekundēm pārspējot Mārtiņu Vītolu, bet par gandrīz 12 sekundēm – Daini Akmentiņu. 4WD Open klasē labākais bija Kārlis Goldmanis, kuram bija tikai 0,8 sekunžu pārsvars pār sekotāju Mārtiņu Mietiņu. Gandrīz piecas sekundes līderim zaudēja Ints Jeršovs.

Septiņu sekunžu robežās satilpa VAZ Historic Open klases līderu trio: Nauris Grīntāls par 4,98 sekundēm apsteidza Gati Liepiņu, bet par 6,37 sekundēm trešās vietas ieguvēju Ingu Kalniņu-Kalenieku. Junioru U-18 vērtējumā labākais izrādījās Atis Līcis, pārspējot Mairi Laukšteinu un Ģirtu Vītiņu.

Nākamais Auto Stils supersprinta posms – 25. jūlijā.