Soda laiki tiek pieskaitīti kopvērtējumam pēc pēdējā ātrumposma
Penalty time is added to overall results after the last stage

Rally Sprint “Viekšniai-Mažeikiai 2015”

Posma laiks (Stage time)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
40 4WD open Janis Vorobjovs / Andris Malnieks
Mitsubishi Lancer Evo X
00:03:11.0
44 4WD open Guntis Lielkajis / Vilnis Mikelsons
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:15.8 +4.80
42 AWD Rolands Jaunzems / Aleksandrs Inuss
Mitsubishi Lancer Evo X
00:03:17.4 +6.40
41 4WD open Edijs Bergmanis / Edgars Grins
Mistubishi Lancer Evo IX
00:03:22.3 +11.30
32 2WD open Janis Krickis / Rolands Laizans
VW Golf
00:03:24.9 +13.90
46 2wd Egidijus Valeiša / Povilas Reisas
BMW M3
00:03:27.6 +16.60
56 2WD open Renars Francis / Gunars Francis
BMW 325
00:03:28.4 +17.40
47 2wd Karolis Raišys / Mindaugas Kašalynas
BMW M3
00:03:31.1 +20.10
43 AWD Eugenijus Michalauskas / Edvinas Pagirskas
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:34.0 +23.00
64 4WD open Dimitry Feofanov / Normunds Kokins
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:34.9 +23.90
30 2WD open Kalle Rovanpera / Risto Pietilainen
Citroen C2R2
00:03:35.6 +24.60
48 4WD Mareks Svarcs-Svampans / Armands Lukins
Subaru Impreza
00:03:35.7 +24.70
1 Klasika 3000 Aigars Tidmanis / Janis Bumbulis
BMW 325
00:03:36.3 +25.30
55 2WD open Janis Cielens / Salvis Rambols
VW Golf
00:03:37.7 +26.70
31 2WD open Toms Lielkajis / Toms Pirktins
Ford Fiesta R2
00:03:38.9 +27.90
34 2WD open Ricards Viksna / Martins Meldrajs
Honda Civic Type R
00:03:39.4 +28.40
10 SG-3 Vitalijus Plastininas / Vytenis Plastininas
Mitsubishi Lancer Evo
00:03:40.7 +29.70
50 AWD Nerijus Anužis / Vytautas Požerinis
Audi S2
00:03:41.2 +30.20
45 AWD Roberts Kocik / Grzegorz Rybak-Ostojski
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:44.3 +33.30
53 4WD Mikus Nesko / Martins Briedis
Subaru Impreza
00:03:44.5 +33.50
17 SG-3 Tomas Ramanauskas / Vytautas Kazeliūnas
Subaru Impreza WRX STI
00:03:45.0 +34.00
11 SG-2 Deividas Gezevičius / Evaldas Gezevičius
Opel Kadett
00:03:45.7 +34.70
33 2WD open Martins Sesks / Maris Kulss
Ford Fiesta R2
00:03:46.5 +35.50
15 SG-2 Modestas Juodpusis / Vytautas Šoris
Renault Clio
00:03:47.8 +36.80
60 2WD open Maris Druva / Armands Dudins
Toytota MR2
00:03:47.9 +36.90
23 SG-2 Arvis Vecvagars / Gints Gaikis
Renault Clio
00:03:48.4 +37.40
59 1600 klase Kaspars Kols / Zintis Kols
VW Golf
00:03:52.3 +41.30
52 2wd Matas Melaika / Šarunas Kaškevičius
Opel Astra
00:03:54.1 +43.10
14 SG-2 Mindaugas Kaminskas / Mindaugas Bagdonavičius
Renault Clio
00:03:54.2 +43.20
20 SG-2 Tomas Nenartavičius / Tadas Nagulevičius
VW Golf
00:03:54.5 +43.50
63 1600 klase Martins Kalnins / Romans Ivanovs
Honda Civic
00:03:54.5 +43.50
18 SG-2 Remigijus Dzvankauskas / Svajūnas Kuizinas
Honda Civic Type R
00:03:55.1 +44.10
19 SG-2 Valdas Tamoliūnas / Ervinas Snitkas
Peugeot 206 RC
00:03:56.4 +45.40
4 Klasika 3000 Edgars Grinitis / Arvis Grinitis
VAZ 2106
00:03:59.0 +48.00
57 1600 klase Marcis Strautins / Guntis Murnieks
Suzuki Ignis
00:03:59.8 +48.80
25 SG-1 Tadas Sireika / Modestas Siliūnas
BMW Compact
00:04:02.9 +51.90
16 SG-2 Eugenijus Andrulis / Aidas Liorentas
Ford Escort RS2000
00:04:03.1 +52.10
12 SG-2 Edvinas Bieliauskas / Giedre Bolyte
VW Golf
00:04:03.8 +52.80
3 Klasika 3000 Guntars Brauns / Roberts Lukss
BMW 318
00:04:04.4 +53.40
21 SG-2 Dainius Pranys / Mantas Strelkauskas
BMW 318
00:04:04.4 +53.40
5 Klasika 3000 Vents Biculis / Normunds Karklins
BMW Compact
00:04:05.6 +54.60
58 1600 klase Kristaps Lacis / Armands Ziemelis
VW Golf
00:04:06.3 +55.30
2 Klasika 3000 Toms Binde / Aigars Eglajs
VAZ 21061
00:04:07.5 +56.50
7 Klasika 3000 Audrius Knabikas / Giedrius Šileikis
BMW E30
00:04:09.4 +58.40
22 SG-3 Remigijus Orvydas / Donatas Mazūraitis
Subaru Impreza WRX STI
00:04:09.4 +58.40
24 SG-3 Vidas Dapkus / Vitas Vaļinskis
BMW 325
00:04:10.4 +59.40
62 1600 klase Lauris Berzins / Martins Indriksons
VW Golf
00:04:13.7 +1:02.70
26 SG-1 Antanas Akučka / Virgilijus Janulevičius
Honda Civic
00:04:18.3 +1:07.30
61 2wd Alfonsas Žiūkas / Marius Žiūkas
VW Golf
00:04:27.0 +1:16.00
Kopvērtējums (Overall)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
64 4WD open Dimitry Feofanov / Normunds Kokins
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:34.9 +23.90
63 1600 klase Martins Kalnins / Romans Ivanovs
Honda Civic
00:03:54.5 +43.50
62 1600 klase Lauris Berzins / Martins Indriksons
VW Golf
00:04:13.7 +1:02.70
61 2wd Alfonsas Žiūkas / Marius Žiūkas
VW Golf
00:04:27.0 +1:16.00
60 2WD open Maris Druva / Armands Dudins
Toytota MR2
00:03:47.9 +36.90
59 1600 klase Kaspars Kols / Zintis Kols
VW Golf
00:03:52.3 +41.30
58 1600 klase Kristaps Lacis / Armands Ziemelis
VW Golf
00:04:06.3 +55.30
57 1600 klase Marcis Strautins / Guntis Murnieks
Suzuki Ignis
00:03:59.8 +48.80
56 2WD open Renars Francis / Gunars Francis
BMW 325
00:03:28.4 +17.40
55 2WD open Janis Cielens / Salvis Rambols
VW Golf
00:03:37.7 +26.70
53 4WD Mikus Nesko / Martins Briedis
Subaru Impreza
00:03:44.5 +33.50
52 2wd Matas Melaika / Šarunas Kaškevičius
Opel Astra
00:03:54.1 +43.10
50 AWD Nerijus Anužis / Vytautas Požerinis
Audi S2
00:03:41.2 +30.20
48 4WD Mareks Svarcs-Svampans / Armands Lukins
Subaru Impreza
00:03:35.7 +24.70
47 2wd Karolis Raišys / Mindaugas Kašalynas
BMW M3
00:03:31.1 +20.10
46 2wd Egidijus Valeiša / Povilas Reisas
BMW M3
00:03:27.6 +16.60
45 AWD Roberts Kocik / Grzegorz Rybak-Ostojski
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:44.3 +33.30
44 4WD open Guntis Lielkajis / Vilnis Mikelsons
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:15.8 +4.80
43 AWD Eugenijus Michalauskas / Edvinas Pagirskas
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:34.0 +23.00
42 AWD Rolands Jaunzems / Aleksandrs Inuss
Mitsubishi Lancer Evo X
00:03:17.4 +6.40
41 4WD open Edijs Bergmanis / Edgars Grins
Mistubishi Lancer Evo IX
00:03:22.3 +11.30
40 4WD open Janis Vorobjovs / Andris Malnieks
Mitsubishi Lancer Evo X
00:03:11.0
34 2WD open Ricards Viksna / Martins Meldrajs
Honda Civic Type R
00:03:39.4 +28.40
33 2WD open Martins Sesks / Maris Kulss
Ford Fiesta R2
00:03:46.5 +35.50
32 2WD open Janis Krickis / Rolands Laizans
VW Golf
00:03:24.9 +13.90
31 2WD open Toms Lielkajis / Toms Pirktins
Ford Fiesta R2
00:03:38.9 +27.90
30 2WD open Kalle Rovanpera / Risto Pietilainen
Citroen C2R2
00:03:35.6 +24.60
26 SG-1 Antanas Akučka / Virgilijus Janulevičius
Honda Civic
00:04:18.3 +1:07.30
25 SG-1 Tadas Sireika / Modestas Siliūnas
BMW Compact
00:04:02.9 +51.90
24 SG-3 Vidas Dapkus / Vitas Vaļinskis
BMW 325
00:04:10.4 +59.40
23 SG-2 Arvis Vecvagars / Gints Gaikis
Renault Clio
00:03:48.4 +37.40
22 SG-3 Remigijus Orvydas / Donatas Mazūraitis
Subaru Impreza WRX STI
00:04:09.4 +58.40
21 SG-2 Dainius Pranys / Mantas Strelkauskas
BMW 318
00:04:04.4 +53.40
20 SG-2 Tomas Nenartavičius / Tadas Nagulevičius
VW Golf
00:03:54.5 +43.50
19 SG-2 Valdas Tamoliūnas / Ervinas Snitkas
Peugeot 206 RC
00:03:56.4 +45.40
18 SG-2 Remigijus Dzvankauskas / Svajūnas Kuizinas
Honda Civic Type R
00:03:55.1 +44.10
17 SG-3 Tomas Ramanauskas / Vytautas Kazeliūnas
Subaru Impreza WRX STI
00:03:45.0 +34.00
16 SG-2 Eugenijus Andrulis / Aidas Liorentas
Ford Escort RS2000
00:04:03.1 +52.10
15 SG-2 Modestas Juodpusis / Vytautas Šoris
Renault Clio
00:03:47.8 +36.80
14 SG-2 Mindaugas Kaminskas / Mindaugas Bagdonavičius
Renault Clio
00:03:54.2 +43.20
12 SG-2 Edvinas Bieliauskas / Giedre Bolyte
VW Golf
00:04:03.8 +52.80
11 SG-2 Deividas Gezevičius / Evaldas Gezevičius
Opel Kadett
00:03:45.7 +34.70
10 SG-3 Vitalijus Plastininas / Vytenis Plastininas
Mitsubishi Lancer Evo
00:03:40.7 +29.70
7 Klasika 3000 Audrius Knabikas / Giedrius Šileikis
BMW E30
00:04:09.4 +58.40
5 Klasika 3000 Vents Biculis / Normunds Karklins
BMW Compact
00:04:05.6 +54.60
4 Klasika 3000 Edgars Grinitis / Arvis Grinitis
VAZ 2106
00:03:59.0 +48.00
3 Klasika 3000 Guntars Brauns / Roberts Lukss
BMW 318
00:04:04.4 +53.40
2 Klasika 3000 Toms Binde / Aigars Eglajs
VAZ 21061
00:04:07.5 +56.50
1 Klasika 3000 Aigars Tidmanis / Janis Bumbulis
BMW 325
00:03:36.3 +25.30

Sodi

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Pilot/Co-driver
Laiks
Time
Iemesls
Reason

1.sekcija / 1.section

43 Eugenijus Michalauskas / Edvinas Pagirskas 00:00:10.00 False start on SS2

2.sekcija / 2.section

3 Guntars Brauns / Roberts Lukss 00:00:20.00 2 min late at TC7

Izstājušies / Retirements

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Izstājās posmā
Retirement in stage
Iemesls
Reason
64 Dimitry Feofanov / Normunds Kokins 5 Accident
60 Maris Druva / Armands Dudins 3
55 Janis Cielens / Salvis Rambols 6
52 Matas Melaika / Šarunas Kaškevičius 4 Engine
47 Karolis Raišys / Mindaugas Kašalynas 8
42 Rolands Jaunzems / Aleksandrs Inuss 3 Engine
34 Ricards Viksna / Martins Meldrajs 6 Accident
32 Janis Krickis / Rolands Laizans 5 Engine
25 Tadas Sireika / Modestas Siliūnas 3 Accident
14 Mindaugas Kaminskas / Mindaugas Bagdonavičius 4
12 Edvinas Bieliauskas / Giedre Bolyte 7 Accident
5 Vents Biculis / Normunds Karklins 4 Accident
2 Toms Binde / Aigars Eglajs 3 Accident
coloring.cool