Soda laiki tiek pieskaitīti kopvērtējumam pēc pēdējā ātrumposma
Penalty time is added to overall results after the last stage

Rallijsprints “Alūksne 2016”

Posma laiks (Stage time)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
7 4WD Open A Kalle Rovanperä / Risto Pietiläinen
Škoda Fabia S2000
00:04:56.06
1 4WD Open A Ralfs Sirmacis / Artūrs Šimins
Mitsubishi Lancer Evolution IX
00:05:07.03 +10.97
3 4WD Open A Jānis Berķis / Edgars Čeporjus
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:05:08.34 +12.28
2 4WD Open A Raimonds Kisiels / Arnis Ronis
Skoda Fabia
00:05:14.83 +18.77
14 2WD Open A Nikolay Gryazin / Yaroslav Fedorov
Peugeot 208
00:05:19.44 +23.38
5 4WD Open A Māris Neikšāns / Anrijs Jesse
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:05:27.86 +31.80
8 4WD open Ronalds Baldiņš / Ingars Sakne
Mitsubishi Evo
00:05:28.30 +32.24
4 4WD Open A Martynas Samuitis / Ramūnas Šaučikovas
Mitsubishi EVO X
00:05:31.38 +35.32
35 2WD Open A Emīls Blūms / Rūta Lībiete
Honda Civic
00:05:34.27 +38.21
10 4WD Open A Sergey Popov / Andrey Galkevich
Mitsubishi EVO IX
00:05:37.45 +41.39
31 2WD Open A Mārtiņš Sesks / Reinis Vilsons
Ford Fiesta
00:05:38.15 +42.09
6 4WD open Edijs Bergmanis / Edgars Grīns
Mitsubishi Evo
00:05:38.81 +42.75
9 4WD Mareks Švarcs / Armands Lūkins
Subaru Impreza
00:05:42.37 +46.31
11 4WD Ints Jeršovs / Gints Bērze
Subaru Impreza
00:05:48.10 +52.04
23 2WD open Zigurds Kalniņš / Renārs Salaks
BMW Compact
00:05:48.12 +52.06
18 2WD Open A Saulius Trapuila / Mindaugas Meilunas
BMW M3
00:05:50.19 +54.13
37 2WD open Daņila Belokoņs / Toms Freibergs
Ford Fiesta R2T
00:05:52.78 +56.72
38 2WD Open A Arvis Vecvagars / Gints Gaiķis
RENAULT CLIO
00:05:56.77 +1:00.71
43 2WD Open A Denis Rostilov / Evgeny Eliseev
FORD FIESTA R2
00:05:57.34 +1:01.28
34 4WD Vigo Rubenis / Kristaps Eglīte
Subaru Impreza
00:06:00.98 +1:04.92
340 open Vigo Rubenis / Kristaps Eglīte
Subaru Impreza
00:06:00.98 +1:04.92
29 2WD open Jānis Cielēns / Salvis Rambols
VW GOLF II
00:06:01.60 +1:05.54
12 4WD Mikus Neško / Mārtiņš Briedis
Subaru Impreza
00:06:02.51 +1:06.45
24 4WD open Dmitry Feofanov / Normunds Kokins
Mitsubishi Lancer IX
00:06:05.09 +1:09.03
25 4WD Open A Vadim Kuznetsov / Roman Kapustin
Mitsubishi Evo VIII
00:06:13.77 +1:17.71
27 SG-4 Tautvydas Narusis / Juozas Narusis
Subaru Impreza
00:06:17.45 +1:21.39
45 2WD open Uldis Lepiksons / Artūrs Brūns
FORD PUMA
00:06:18.35 +1:22.29
22 SG-4 Egidijus Paplauskas / Karolis Kairys
Subaru Impreza WRX
00:06:20.54 +1:24.48
39 SG-2 Algirdas Kazlauskas / Andrius Petruškevičius
Renault Clio Sport
00:06:26.53 +1:30.47
33 2WD open Arnis Alksnis / Armands Pārupe
BMW M3
00:06:27.53 +1:31.47
19 SG-4 Vitalijus Plastininas / Paulius Reisas
Mitsubishi Lancer Evo
00:06:28.94 +1:32.88
190 4WD open Vitalijus Plastininas / Paulius Reisas
Mitsubishi Lancer Evo
00:06:28.94 +1:32.88
40 2wd Ramūnas Myniotas / Svajūnas Kuizinas
Renault Clio
00:06:29.25 +1:33.19
21 SG-4 Tomas Ramanauskas / VIRGILIJUS       JANULEVIČIUS
Subaru Impreza
00:06:31.16 +1:35.10
55 SG-1 Emīls Skaidrais / Kalvis Čekovs
Honda Civic
00:06:31.39 +1:35.33
54 SG-1 Toms Zeleznevs / Liga Liepina
Toyota Corolla
00:06:37.01 +1:40.95
26 SG-2 Mindaugas Kaminskas / Mindaugas Bagdonavičius
HONDA CIVIC TYPE-R
00:06:40.35 +1:44.29
20 2WD open Egidijus Valeisa / Povilas Reisas
BMW M3
00:06:42.22 +1:46.16
16 4WD Edgars Piļka / Igors Sidorovs
Subaru Impreza
00:06:43.05 +1:46.99
41 2wd Linas Kriūnas / Žydrūnas Pelenis
Honda Integra
00:06:43.91 +1:47.85
46 SG-3 Eugenijus Andrulis / Aidas Liorentas
Ford Escort RS2000
00:06:50.38 +1:54.32
42 SG-2 Dainius Pranys / Mantas Strielkauskas
BMW 318
00:06:52.33 +1:56.27
50 SG-3 Arūnas Jarašius / Jūris Banelis
VW GOLF III
00:06:58.09 +2:02.03
47 SG-3 Tadas Sireika / Giedrius Šileikis
BMW Compact
00:07:09.26 +2:13.20
470 1600 klase Tadas Sireika / Giedrius Šileikis
BMW Compact
00:07:09.26 +2:13.20
52 2WD Open A Aleksandrs Jakovļevs / Valerijs Maslovs
Renault Clio
00:08:19.80 +3:23.74
32 SG-2 Remigijus Dzvankauskas / Nerijus Karpas
Honda Civic Type R
00:08:43.03 +3:46.97
28 SG-2 Deividas Gezevičius / Evaldas Gezevičius
Opel Kadett
00:09:41.78 +4:45.72
Kopvērtējums (Overall)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
470 1600 klase Tadas Sireika / Giedrius Šileikis
BMW Compact
00:44:14.07 +8:38.82
340 open Vigo Rubenis / Kristaps Eglīte
Subaru Impreza
00:41:58.91 +6:23.66
190 4WD open Vitalijus Plastininas / Paulius Reisas
Mitsubishi Lancer Evo
00:43:55.31 +8:20.06
47 SG-3 Tadas Sireika / Giedrius Šileikis
BMW Compact
00:48:58.07 +13:22.82
32 SG-2 Remigijus Dzvankauskas / Nerijus Karpas
Honda Civic Type R
00:48:10.24 +12:34.99
42 SG-2 Dainius Pranys / Mantas Strielkauskas
BMW 318
00:45:47.86 +10:12.61
25 4WD Open A Vadim Kuznetsov / Roman Kapustin
Mitsubishi Evo VIII
00:41:34.05 +5:58.80
55 SG-1 Emīls Skaidrais / Kalvis Čekovs
Honda Civic
00:45:38.81 +10:03.56
54 SG-1 Toms Zeleznevs / Liga Liepina
Toyota Corolla
00:45:33.88 +9:58.63
52 2WD Open A Aleksandrs Jakovļevs / Valerijs Maslovs
Renault Clio
00:54:02.66 +18:27.41
11 4WD Ints Jeršovs / Gints Bērze
Subaru Impreza
00:40:35.78 +5:00.53
35 2WD Open A Emīls Blūms / Rūta Lībiete
Honda Civic
00:39:57.8 +4:22.55
50 SG-3 Arūnas Jarašius / Jūris Banelis
VW GOLF III
00:47:10.5 +11:35.25
27 SG-4 Tautvydas Narusis / Juozas Narusis
Subaru Impreza
00:42:57.67 +7:22.42
3 4WD Open A Jānis Berķis / Edgars Čeporjus
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:37:17.21 +1:41.96
5 4WD Open A Māris Neikšāns / Anrijs Jesse
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:37:55.82 +2:20.57
40 2wd Ramūnas Myniotas / Svajūnas Kuizinas
Renault Clio
00:44:51.62 +9:16.37
33 2WD open Arnis Alksnis / Armands Pārupe
BMW M3
00:43:48.36 +8:13.11
16 4WD Edgars Piļka / Igors Sidorovs
Subaru Impreza
00:43:13.04 +7:37.79
29 2WD open Jānis Cielēns / Salvis Rambols
VW GOLF II
00:41:15.24 +5:39.99
45 2WD open Uldis Lepiksons / Artūrs Brūns
FORD PUMA
00:42:38.71 +7:03.46
7 4WD Open A Kalle Rovanperä / Risto Pietiläinen
Škoda Fabia S2000
00:35:35.25
10 4WD Open A Sergey Popov / Andrey Galkevich
Mitsubishi EVO IX
00:39:40.87 +4:05.62
26 SG-2 Mindaugas Kaminskas / Mindaugas Bagdonavičius
HONDA CIVIC TYPE-R
00:45:45.14 +10:09.89
37 2WD open Daņila Belokoņs / Toms Freibergs
Ford Fiesta R2T
00:41:00.4 +5:25.15
8 4WD open Ronalds Baldiņš / Ingars Sakne
Mitsubishi Evo
00:38:46.18 +3:10.93
9 4WD Mareks Švarcs / Armands Lūkins
Subaru Impreza
00:39:32.8 +3:57.55
18 2WD Open A Saulius Trapuila / Mindaugas Meilunas
BMW M3
00:40:56.63 +5:21.38
23 2WD open Zigurds Kalniņš / Renārs Salaks
BMW Compact
00:40:32.73 +4:57.48
20 2WD open Egidijus Valeisa / Povilas Reisas
BMW M3
00:43:54.18 +8:18.93
1 4WD Open A Ralfs Sirmacis / Artūrs Šimins
Mitsubishi Lancer Evolution IX
00:36:45.44 +1:10.19
14 2WD Open A Nikolay Gryazin / Yaroslav Fedorov
Peugeot 208
00:38:22.93 +2:47.68
38 2WD Open A Arvis Vecvagars / Gints Gaiķis
RENAULT CLIO
00:42:35.7 +7:00.45
2 4WD Open A Raimonds Kisiels / Arnis Ronis
Skoda Fabia
00:38:23.79 +2:48.54
34 4WD Vigo Rubenis / Kristaps Eglīte
Subaru Impreza
00:41:58.91 +6:23.66
6 4WD open Edijs Bergmanis / Edgars Grīns
Mitsubishi Evo
00:39:00.62 +3:25.37
24 4WD open Dmitry Feofanov / Normunds Kokins
Mitsubishi Lancer IX
00:39:57.04 +4:21.79
21 SG-4 Tomas Ramanauskas / VIRGILIJUS       JANULEVIČIUS
Subaru Impreza
00:44:27.98 +8:52.73
31 2WD Open A Mārtiņš Sesks / Reinis Vilsons
Ford Fiesta
00:39:32.61 +3:57.36
39 SG-2 Algirdas Kazlauskas / Andrius Petruškevičius
Renault Clio Sport
00:44:33.95 +8:58.70
28 SG-2 Deividas Gezevičius / Evaldas Gezevičius
Opel Kadett
00:49:27.04 +13:51.79
4 4WD Open A Martynas Samuitis / Ramūnas Šaučikovas
Mitsubishi EVO X
00:48:46.41 +13:11.16
12 4WD Mikus Neško / Mārtiņš Briedis
Subaru Impreza
00:41:07.46 +5:32.21
43 2WD Open A Denis Rostilov / Evgeny Eliseev
FORD FIESTA R2
00:40:40.62 +5:05.37
46 SG-3 Eugenijus Andrulis / Aidas Liorentas
Ford Escort RS2000
00:46:11.22 +10:35.97
41 2wd Linas Kriūnas / Žydrūnas Pelenis
Honda Integra
00:44:14.55 +8:39.30
22 SG-4 Egidijus Paplauskas / Karolis Kairys
Subaru Impreza WRX
00:44:06.54 +8:31.29
19 SG-4 Vitalijus Plastininas / Paulius Reisas
Mitsubishi Lancer Evo
00:43:55.31 +8:20.06

Sodi

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Pilot/Co-driver
Laiks
Time
Iemesls
Reason

1.sekcija / 1.section

2 Raimonds Kisiels / Arnis Ronis 00:00:10.00 False start on SS2
31 Mārtiņš Sesks / Reinis Vilsons 00:00:10.00 False start on SS1

2.sekcija / 2.section

190 Vitalijus Plastininas / Paulius Reisas 00:00:10.00 Falšstarts SS3
8 Ronalds Baldiņš / Ingars Sakne 00:00:10.00 False start on SS4
19 Vitalijus Plastininas / Paulius Reisas 00:00:10.00 False start on SS3

3.sekcija / 3.section

16 Edgars Piļka / Igors Sidorovs 00:00:50.00 Kavējums uz L6KC

4.sekcija / 4.section

2 Raimonds Kisiels / Arnis Ronis 00:01:00.00 False start on SS7

Izstājušies / Retirements

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Izstājās posmā
Retirement in stage
Iemesls
Reason
15 Ingus Pantelis / Mārtiņš Blumentāls SS7 Engine
36 Ingus Eislers / Mārtiņš Tūters SS7 Engine
17 Edgars Enkurs / Juris Kantāns SS6 Engine
49 Kaspars Kols / Zintis Kols SS3 Electric issue
53 Jānis Vanags / Muntis Vanags SS5 Suspension
coloring.cool