Soda laiki tiek pieskaitīti kopvērtējumam pēc pēdējā ātrumposma
Penalty time is added to overall results after the last stage

Minirallijs “Saldus 2018”

Posma laiks (Stage time)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
66 open Elviss Hermanis / Gatis Veilands
Mitsubishi EVO VIII
00:01:32.68
67 open Kristaps Sarma / Sandis Druks Jaunzemis
Mitsubishi Lancer Evolution
00:01:35.32 +2.64
65 4WD plus Raivo Dripe / Andris Gruzdiņš
Audi 80
00:01:37.15 +4.47
59 4WD plus Gatis Bunclers / Jānis Valters
Mitsubishi Evolution
00:01:39.58 +6.90
70 open Gints Lapsa / Kaspars Linde
BMW 325
00:01:40.19 +7.51
51 4WD Lauris Ozerovs / Gatis Jansons
Subaru Impreza
00:01:40.22 +7.54
69 open Māris Egle / Krists Andersons
Audi 80 quattro
00:01:40.27 +7.59
63 4WD plus Juris Sproģis / Ivars Kivliņš
SUBARU IMPREZA RA
00:01:40.99 +8.31
68 open Andris Vovers / Juta Vovere
BMW 325
00:01:41.74 +9.06
12 2000 klase Ēriks Kursišs / Reinis Trūps
Opel Astra
00:01:41.91 +9.23
60 4WD plus Zandis Memrikovs / Reinis Pirvics
Subaru Impreza
00:01:41.94 +9.26
52 4WD Raimonds Dūcis / Elvis Špehts
Audi A4
00:01:42.90 +10.22
76 open Andris Putniņš / Raimonds Gļauda
ROVER R1
00:01:43.06 +10.38
62 4WD plus Raivis Aigars / Kaspars Aigars
Subaru Impreza
00:01:43.85 +11.17
24 2wd Gvido Rozenblūms / Indulis Kalniņš
Bmw 316
00:01:43.93 +11.25
74 open Uldis Andersons / Monta Beierbaha
Renault Clio Sport
00:01:44.15 +11.47
54 4WD Intars Rezakovs / Oskars Leimanis
Subaru Impreza RS
00:01:44.28 +11.60
26 2wd Genādijs Fedorenko / Didzis Leoskis
BMW 316
00:01:44.60 +11.92
48 4 WD Rookie Andris Vanags / Svjatoslav Borodkin
Audi A4
00:01:44.64 +11.96
27 2wd Artis Jēkabsons / Ingars Padrevics
BMW 318
00:01:44.99 +12.31
4 Juniori Madars Dīriņš / Guntis Dīriņš
Renault Clio
00:01:45.03 +12.35
58 4WD plus Mārtiņš Cīrulis / Roberts Eglītis
Subaru Impreza RA
00:01:45.48 +12.80
56 4WD Rūdolfs Grahoļskis / Krista Grahoļska
Subaru IMPREZA RS
00:01:45.62 +12.94
19 2000 klase Aigars Upītis / Andris Spilva
Opel Corsa
00:01:47.66 +14.98
55 4WD Kristaps Ābele / Klāvs Ezeriņš
Subaru Impreza RS
00:01:47.97 +15.29
8 1600 klase Ingus Timofejevs / Ūldis Gailītis
Honda Civic
00:01:48.30 +15.62
15 2000 klase Māris Freibergs / Kristaps Freibergs
VW GOLF 2
00:01:48.31 +15.63
31 2 WD Rookie Oskars Pavārs / Nauris Zavickis
Bmw 325
00:01:48.55 +15.87
53 4WD Niks Kanders / Rihards Runčs
Audi 80 Quattro
00:01:48.61 +15.93
16 2000 klase Miks Ķenavs / Mārcis Ķenavs
VW Golf II
00:01:49.37 +16.69
79 4 WD Rookie Dāvis Leitis / Guntis Lakstīgala
Subaru Impreza
00:01:49.45 +16.77
6 1600 klase Gatis Ābelītis / Lauris Cincis
Citroen Saxo
00:01:49.69 +17.01
40 2 WD Rookie Dailis Jansons / Kristaps Kronbergs
BMW 320
00:01:49.69 +17.01
71 open Aivars Zaurs / Jānis Maltavnieks
Audi Quattro
00:01:49.74 +17.06
64 4WD plus Edvards Berzups / Maris Spade
Subaru Impreza
00:01:49.88 +17.20
18 2000 klase Oskars Virsis / Roberts Poriņš
Volkswagen Golf II
00:01:49.91 +17.23
57 4WD Oļģerts Jansons / Ingemārs Muktupāvels
Audi A4 Quattro
00:01:49.99 +17.31
28 2wd Jānis Stūris / Gints Erdmanis
BMW 318
00:01:50.17 +17.49
5 Juniori Tomass Grintāls / Reinis Vilsons
Ford Fiesta R1
00:01:50.44 +17.76
75 open Artūrs Himičs / Gints Lasmanis
VW Golf
00:01:51.21 +18.53
22 2000 klase Elgars Širaks / Jānis Mezītis
VW CORRADO
00:01:51.80 +19.12
34 2 WD Rookie Mārtiņš Mikolajs / Gints Rozītis
VW Golf2
00:01:52.00 +19.32
49 4 WD Rookie Aigars Valukevics / Laura Branta
MITSUBISHI COLT
00:01:52.19 +19.51
38 2 WD Rookie Mārtiņš Prūsis / Aivars Krastiņš
BMW 316
00:01:52.68 +20.00
35 2 WD Rookie Kaspars Dobrovoļskis / Armīns Poliņš
Bmw 320
00:01:52.88 +20.20
45 2 WD Rookie Gatis Ozols / Edgars Paksū
BMW 316
00:01:53.26 +20.58
72 open Mārtiņš Meiers / Raimonds Miemis
AUDI 90
00:01:54.24 +21.56
7 1600 klase Atis Līcis / Māris Rode
VAZ 21083
00:01:54.66 +21.98
30 2wd Mārcis Strautiņš / Inta Rubenkova
Volvo 240
00:01:55.55 +22.87
14 2000 klase Raivo Ozoliņš / Ģirts Ozoliņš
Honda CRX
00:01:55.77 +23.09
61 4WD plus Kaspars Dullis / Kaspars Jansons
Mitsubishi Lancer Evolution
00:01:56.16 +23.48
21 2000 klase Roberts Loķis / Rūdis Bērziņš
BMW 318
00:01:56.66 +23.98
23 2000 klase Sandis Laube / Jānis Liepiņš
Renault Clio
00:01:56.90 +24.22
20 2000 klase Modris Ūdriņš / Gatis Ūdriņš
Audi 80
00:01:57.01 +24.33
11 1600 klase Kaspars Tiders / Artūrs Igaveņš
Honda Civic
00:01:58.38 +25.70
36 2 WD Rookie Kārlis Irbe / Guntis Irbe
BMW 325
00:01:59.09 +26.41
37 2 WD Rookie Toms Lukošjus / Jānis Maulics
Opel Astra
00:01:59.63 +26.95
10 1600 klase Andris Neilands / Edgars Peterlevics
Honda Civic
00:02:00.10 +27.42
50 4 WD Rookie Reinis Ginters / Alfrēds Ginters
Audi Coupe
00:02:00.42 +27.74
44 2 WD Rookie Nauris Ozols / Uldis Žurkovs
BMW 325
00:02:02.02 +29.34
42 2 WD Rookie Imants Krastiņš / Renārs Fridrihsons
BMW 316
00:02:04.49 +31.81
46 2 WD Rookie Reinis Kudiņš / Inese Kudiņa
BMW 320
00:02:05.94 +33.26
77 open Rokas Varkalis / Tomas Sakalauskis
Renault Clio
00:02:06.83 +34.15
78 open Jānis Vanags / Kaspars Gailītis
VAZ 21013
00:02:07.70 +35.02
9 1600 klase Kaspars Vaičiulēns / Daira Vaičiulēna
OPEL CORSA
00:02:08.95 +36.27
41 2 WD Rookie Jurģis Ugors / Uģis Nikodemus
VAZ 2107
00:02:14.44 +41.76
32 2 WD Rookie Kristaps Lāms / Dāvis Rozentāls
Bmw 327
00:02:15.82 +43.14
39 2 WD Rookie Ilvars Miķelsons / Raivis Miķelsons
PEUGEOT 206
00:02:18.32 +45.64
2 open Agris Freimanis / Andris Pšečenko
GAZ 3503
00:02:20.99 +48.31
47 2 WD Rookie Maija Eglīte / Jānis Ruska
BMW 316
00:02:29.00 +56.32
1 open Māris Dzērve / Mārtiņš Jakobsons
GAZ 53
00:02:30.05 +57.37
25 2wd Mārtiņš Muižnieks / Kristaps Štāls
BMW 323
00:07:13.93 +5:41.25
33 2 WD Rookie Rūdolfs Borhards / Toms Raudovs
BMW 323ti
00:15:41.83 +14:09.15
Kopvērtējums (Overall)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
79 4 WD Rookie Dāvis Leitis / Guntis Lakstīgala
Subaru Impreza
00:01:49.45 +16.77
30 2wd Mārcis Strautiņš / Inta Rubenkova
Volvo 240
00:01:55.55 +22.87
66 open Elviss Hermanis / Gatis Veilands
Mitsubishi EVO VIII
00:01:32.68
71 open Aivars Zaurs / Jānis Maltavnieks
Audi Quattro
00:01:49.74 +17.06
23 2000 klase Sandis Laube / Jānis Liepiņš
Renault Clio
00:01:56.9 +24.22
53 4WD Niks Kanders / Rihards Runčs
Audi 80 Quattro
00:01:48.61 +15.93
76 open Andris Putniņš / Raimonds Gļauda
ROVER R1
00:01:43.06 +10.38
24 2wd Gvido Rozenblūms / Indulis Kalniņš
Bmw 316
00:01:43.93 +11.25
70 open Gints Lapsa / Kaspars Linde
BMW 325
00:01:40.19 +7.51
50 4 WD Rookie Reinis Ginters / Alfrēds Ginters
Audi Coupe
00:02:00.42 +27.74
62 4WD plus Raivis Aigars / Kaspars Aigars
Subaru Impreza
00:01:43.85 +11.17
22 2000 klase Elgars Širaks / Jānis Mezītis
VW CORRADO
00:01:51.8 +19.12
12 2000 klase Ēriks Kursišs / Reinis Trūps
Opel Astra
00:01:41.91 +9.23
78 open Jānis Vanags / Kaspars Gailītis
VAZ 21013
00:02:07.7 +35.02
8 1600 klase Ingus Timofejevs / Ūldis Gailītis
Honda Civic
00:01:48.3 +15.62
37 2 WD Rookie Toms Lukošjus / Jānis Maulics
Opel Astra
00:01:59.63 +26.95
46 2 WD Rookie Reinis Kudiņš / Inese Kudiņa
BMW 320
00:02:05.94 +33.26
63 4WD plus Juris Sproģis / Ivars Kivliņš
SUBARU IMPREZA RA
00:01:40.99 +8.31
54 4WD Intars Rezakovs / Oskars Leimanis
Subaru Impreza RS
00:01:44.28 +11.60
14 2000 klase Raivo Ozoliņš / Ģirts Ozoliņš
Honda CRX
00:01:55.77 +23.09
45 2 WD Rookie Gatis Ozols / Edgars Paksū
BMW 316
00:01:53.26 +20.58
38 2 WD Rookie Mārtiņš Prūsis / Aivars Krastiņš
BMW 316
00:01:52.68 +20.00
61 4WD plus Kaspars Dullis / Kaspars Jansons
Mitsubishi Lancer Evolution
00:01:56.16 +23.48
44 2 WD Rookie Nauris Ozols / Uldis Žurkovs
BMW 325
00:02:02.02 +29.34
16 2000 klase Miks Ķenavs / Mārcis Ķenavs
VW Golf II
00:01:49.37 +16.69
64 4WD plus Edvards Berzups / Maris Spade
Subaru Impreza
00:01:49.88 +17.20
40 2 WD Rookie Dailis Jansons / Kristaps Kronbergs
BMW 320
00:01:49.69 +17.01
35 2 WD Rookie Kaspars Dobrovoļskis / Armīns Poliņš
Bmw 320
00:01:52.88 +20.20
67 open Kristaps Sarma / Sandis Druks Jaunzemis
Mitsubishi Lancer Evolution
00:01:35.32 +2.64
34 2 WD Rookie Mārtiņš Mikolajs / Gints Rozītis
VW Golf2
00:01:52.0 +19.32
74 open Uldis Andersons / Monta Beierbaha
Renault Clio Sport
00:01:44.15 +11.47
65 4WD plus Raivo Dripe / Andris Gruzdiņš
Audi 80
00:01:37.15 +4.47
55 4WD Kristaps Ābele / Klāvs Ezeriņš
Subaru Impreza RS
00:01:47.97 +15.29
26 2wd Genādijs Fedorenko / Didzis Leoskis
BMW 316
00:01:44.6 +11.92
20 2000 klase Modris Ūdriņš / Gatis Ūdriņš
Audi 80
00:01:57.01 +24.33
7 1600 klase Atis Līcis / Māris Rode
VAZ 21083
00:01:54.66 +21.98
9 1600 klase Kaspars Vaičiulēns / Daira Vaičiulēna
OPEL CORSA
00:02:08.95 +36.27
21 2000 klase Roberts Loķis / Rūdis Bērziņš
BMW 318
00:01:56.66 +23.98
28 2wd Jānis Stūris / Gints Erdmanis
BMW 318
00:01:50.17 +17.49
69 open Māris Egle / Krists Andersons
Audi 80 quattro
00:01:40.27 +7.59
15 2000 klase Māris Freibergs / Kristaps Freibergs
VW GOLF 2
00:01:48.31 +15.63
5 Juniori Tomass Grintāls / Reinis Vilsons
Ford Fiesta R1
00:01:50.44 +17.76
39 2 WD Rookie Ilvars Miķelsons / Raivis Miķelsons
PEUGEOT 206
00:02:18.32 +45.64
36 2 WD Rookie Kārlis Irbe / Guntis Irbe
BMW 325
00:01:59.09 +26.41
77 open Rokas Varkalis / Tomas Sakalauskis
Renault Clio
00:02:06.83 +34.15
58 4WD plus Mārtiņš Cīrulis / Roberts Eglītis
Subaru Impreza RA
00:01:45.48 +12.80
11 1600 klase Kaspars Tiders / Artūrs Igaveņš
Honda Civic
00:01:58.38 +25.70
10 1600 klase Andris Neilands / Edgars Peterlevics
Honda Civic
00:02:00.1 +27.42
4 Juniori Madars Dīriņš / Guntis Dīriņš
Renault Clio
00:01:45.03 +12.35
52 4WD Raimonds Dūcis / Elvis Špehts
Audi A4
00:01:42.9 +10.22
57 4WD Oļģerts Jansons / Ingemārs Muktupāvels
Audi A4 Quattro
00:01:49.99 +17.31
41 2 WD Rookie Jurģis Ugors / Uģis Nikodemus
VAZ 2107
00:02:14.44 +41.76
51 4WD Lauris Ozerovs / Gatis Jansons
Subaru Impreza
00:01:40.22 +7.54
18 2000 klase Oskars Virsis / Roberts Poriņš
Volkswagen Golf II
00:01:49.91 +17.23
27 2wd Artis Jēkabsons / Ingars Padrevics
BMW 318
00:01:44.99 +12.31
31 2 WD Rookie Oskars Pavārs / Nauris Zavickis
Bmw 325
00:01:48.55 +15.87
19 2000 klase Aigars Upītis / Andris Spilva
Opel Corsa
00:01:47.66 +14.98
56 4WD Rūdolfs Grahoļskis / Krista Grahoļska
Subaru IMPREZA RS
00:01:45.62 +12.94
72 open Mārtiņš Meiers / Raimonds Miemis
AUDI 90
00:01:54.24 +21.56
33 2 WD Rookie Rūdolfs Borhards / Toms Raudovs
BMW 323ti
00:15:41.83 +14:09.15
60 4WD plus Zandis Memrikovs / Reinis Pirvics
Subaru Impreza
00:01:41.94 +9.26
49 4 WD Rookie Aigars Valukevics / Laura Branta
MITSUBISHI COLT
00:01:52.19 +19.51
42 2 WD Rookie Imants Krastiņš / Renārs Fridrihsons
BMW 316
00:02:04.49 +31.81
2 open Agris Freimanis / Andris Pšečenko
GAZ 3503
00:02:20.99 +48.31
32 2 WD Rookie Kristaps Lāms / Dāvis Rozentāls
Bmw 327
00:02:15.82 +43.14
1 open Māris Dzērve / Mārtiņš Jakobsons
GAZ 53
00:02:30.05 +57.37
59 4WD plus Gatis Bunclers / Jānis Valters
Mitsubishi Evolution
00:01:39.58 +6.90
68 open Andris Vovers / Juta Vovere
BMW 325
00:01:41.74 +9.06
75 open Artūrs Himičs / Gints Lasmanis
VW Golf
00:01:51.21 +18.53
47 2 WD Rookie Maija Eglīte / Jānis Ruska
BMW 316
00:02:29.0 +56.32
48 4 WD Rookie Andris Vanags / Svjatoslav Borodkin
Audi A4
00:01:44.64 +11.96
25 2wd Mārtiņš Muižnieks / Kristaps Štāls
BMW 323
00:07:13.93 +5:41.25
6 1600 klase Gatis Ābelītis / Lauris Cincis
Citroen Saxo
00:01:49.69 +17.01

Sodi

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Pilot/Co-driver
Laiks
Time
Iemesls
Reason

1.sekcija / 1.section

79 Dāvis Leitis / Guntis Lakstīgala 00:01:00.00 1min apsteidze uz LK2
66 Elviss Hermanis / Gatis Veilands 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS1
71 Aivars Zaurs / Jānis Maltavnieks 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS2
23 Sandis Laube / Jānis Liepiņš 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS3
70 Gints Lapsa / Kaspars Linde 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS2
62 Raivis Aigars / Kaspars Aigars 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS2
14 Raivo Ozoliņš / Ģirts Ozoliņš 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS1
44 Nauris Ozols / Uldis Žurkovs 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS1
35 Kaspars Dobrovoļskis / Armīns Poliņš 00:00:10.00 Falšstarts SS2
74 Uldis Andersons / Monta Beierbaha 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS2
20 Modris Ūdriņš / Gatis Ūdriņš 00:00:10.00 Falšstarts SS1
77 Rokas Varkalis / Tomas Sakalauskis 00:01:10.00 Apgāzts roteris SS1; 1min apsteidze uz LK3A
52 Raimonds Dūcis / Elvis Špehts 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS2
72 Mārtiņš Meiers / Raimonds Miemis 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS1
33 Rūdolfs Borhards / Toms Raudovs 00:02:10.00 13min kavējums uz LK2
2 Agris Freimanis / Andris Pšečenko 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS2
32 Kristaps Lāms / Dāvis Rozentāls 00:01:00.00 Neveikts roteris SS1
75 Artūrs Himičs / Gints Lasmanis 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS3
47 Maija Eglīte / Jānis Ruska 00:03:50.00 1min apsteidze uz LK1; 5min kavējums uz LK3; 2min apsteidze uz LK3A
25 Mārtiņš Muižnieks / Kristaps Štāls 00:00:10.00 1min kavējums uz LK2

2.sekcija / 2.section

45 Gatis Ozols / Edgars Paksū 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS6
44 Nauris Ozols / Uldis Žurkovs 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS6
16 Miks Ķenavs / Mārcis Ķenavs 00:00:40.00 4min kavējums uz LK5
74 Uldis Andersons / Monta Beierbaha 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS6
55 Kristaps Ābele / Klāvs Ezeriņš 00:01:20.00 7min kavējums uz LK5; Apgāzts roteris SS5
77 Rokas Varkalis / Tomas Sakalauskis 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS5
57 Oļģerts Jansons / Ingemārs Muktupāvels 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS6
27 Artis Jēkabsons / Ingars Padrevics 00:00:40.00 Apgāzts roteris SS5; 3min kavējums uz LK7
33 Rūdolfs Borhards / Toms Raudovs 00:00:10.00 Falšstarts SS4
49 Aigars Valukevics / Laura Branta 00:00:10.00 Falšstarts SS6
42 Imants Krastiņš / Renārs Fridrihsons 00:00:10.00 Apgāzts roteris SS5
2 Agris Freimanis / Andris Pšečenko 00:01:20.00 Falšstarts SS4; Falšstarts SS5; Apgāzts roteris SS5
47 Maija Eglīte / Jānis Ruska 00:02:20.00 6min kavējums uz LK5; 8min kavējums uz LK6

Izstājušies / Retirements

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Izstājās posmā
Retirement in stage
Iemesls
Reason
22 Elgars Širaks / Jānis Mezītis 3 Pusass
37 Toms Lukošjus / Jānis Maulics 3 Sajūgs
46 Reinis Kudiņš / Inese Kudiņa 4 Rats
41 Jurģis Ugors / Uģis Nikodemus 6 Tehnisks defekts
1 Māris Dzērve / Mārtiņš Jakobsons 3 Degvielas sūknis
coloring.cool