Soda laiki tiek pieskaitīti kopvērtējumam pēc pēdējā ātrumposma
Penalty time is added to overall results after the last stage

Minirallijs “Latvija 2018”

Posma laiks (Stage time)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
3 open Ralfs Sirmacis / Ralfs Igaveņš
Mitsubishi Evo
00:02:55.31
4 open Ģirts Krūzmanis / Krišjānis Caune
Ford Fiesta S2000
00:02:55.40 +0.09
2 open Vasiliy Gryazin / Anna Gryazina
Subaru WRX
00:03:00.11 +4.80
1 open Nikolay Gryazin / Andris Mālnieks
Subaru WRX
00:03:00.45 +5.14
5 open Matīss Mežaks / Miķelis Mežaks
Subaru Impreza
00:03:03.30 +7.99
7 4WD plus Raivo Dripe / Edgars Gleizdāns
Audi 80
00:03:03.56 +8.25
17 open Kalvis Blūms / Didzis Blūms
Mitsubishi EVO VIII
00:03:04.64 +9.33
19 4WD plus Mārtiņš Ločmelis / Emīls Blūms
Subaru Impreza
00:03:05.12 +9.81
9 4WD plus Kristaps Sarma / Sandis Druks- Jaunzemis
Mitsubishi Lancer EVO
00:03:07.43 +12.12
15 4WD plus Kristaps Feldmanis / Einārs Lindermanis
Mitsubishi Lancer Evolution 9
00:03:08.22 +12.91
16 4WD plus Vigo Rubenis / Kristaps Eglīte
Subaru Impreza
00:03:10.21 +14.90
31 2000 klase Ēriks Kursišs / Reinis Nartišs
Opel Astra
00:03:10.56 +15.25
63 2 WD Rookie Mārtiņš Prūsis / Aivars Krastiņš
BMW 325
00:03:10.92 +15.61
8 4WD plus Mārtiņš Cīrulis / Roberts Eglītis
Subaru Impreza RA
00:03:11.14 +15.83
10 4WD plus Juris Sproģis / Ivars Kivliņš
SUBARU IMPREZA WRX
00:03:11.59 +16.28
6 open Arnis Alksnis / Gints Pētersons
Mitsubishi Lancer Evo
00:03:12.23 +16.92
11 4WD Lauris Ozerovs / Gatis Jansons
Subaru Impreza
00:03:12.42 +17.11
30 4WD plus Gatis Mitriķis / Kristers Moisejs
Mitsubishi Evo 9
00:03:12.61 +17.30
45 2wd Armands Bite / Jānis Kalējs
BMW 320
00:03:12.78 +17.47
36 2000 klase Reinis Trūps / Artūrs Birģelis
MG ZR
00:03:13.60 +18.29
14 4WD Raimonds Dūcis / Elvis Špehts
Audi A4
00:03:15.49 +20.18
44 2wd Mārtiņš Muižnieks / Kristaps Štāls
BMW 323
00:03:15.76 +20.45
26 Historic Māris Egle / Krists Andersons
Audi 80 quattro
00:03:16.62 +21.31
32 2000 klase Oskars Virsis / Roberts Poriņš
Volkswagen Golf II
00:03:16.72 +21.41
25 4 WD Rookie Dāvis Leitis / Guntis Lakstīgala
SUBARU IMPREZA
00:03:17.11 +21.80
75 2 WD Rookie Edgars Kudurs / Edgars Šūtelis
BMW 323
00:03:17.33 +22.02
65 2 WD Rookie Kristaps Lāms / Dāvis Rozentāls
Bmw 327
00:03:17.71 +22.40
33 2000 klase Māris Freibergs / Kristaps Freibergs
VW GOLF 2
00:03:17.89 +22.58
35 2000 klase Kārlis Roziņš / Mārcis Ķenavs
Honda Civic
00:03:18.12 +22.81
34 2000 klase Aigars Upītis / Andris Spilva
Opel Corsa
00:03:18.71 +23.40
53 1600 klase Gatis Ābelītis / Lauris Cincis
Citroen Saxo
00:03:18.75 +23.44
76 2 WD Rookie Ojārs Avotiņš / Dainis Politiko
BMW 328
00:03:19.01 +23.70
62 2 WD Rookie Dailis Jansons / Kristaps Kronbergs
BMW 320
00:03:19.36 +24.05
60 2 WD Rookie Rūdolfs Borhards / Toms Raudovs
BMW 323ti
00:03:20.60 +25.29
24 4WD Rūdolfs Grahoļskis / Krista Grahoļska
SUBARU IMPREZA RS
00:03:20.70 +25.39
23 4 WD Rookie Mārcis Kļaviņš / Reinis Kļaviņš
SUBARU IMPREZA
00:03:21.34 +26.03
57 1600 klase Kaspars Tiders / Artūrs Igaveņš
Honda Civic
00:03:21.63 +26.32
52 1600 klase Atis Līcis / Māris Rode
VAZ 21083
00:03:21.65 +26.34
39 Juniori Madars Dīriņš / Gints Lasmanis
Renault Clio
00:03:21.73 +26.42
12 4WD Niks Kanders / Rihards Runčs
Audi 80 Quattro
00:03:22.06 +26.75
41 open Kaspars Cikmačs / Linda Cikmača
Seat Leon
00:03:22.20 +26.89
27 4WD Kristaps Ābele / Klāvs Ezeriņš
Subaru Impreza RS
00:03:22.61 +27.30
43 2wd Jānis Stūris / Aigars Lansbergs
BMW 318
00:03:22.78 +27.47
66 2 WD Rookie Janis Pikis / Kaspars Lauva
BMW 318
00:03:23.87 +28.56
28 4 WD Rookie Elīza Astra Vectirāne / Viesturs Ozols
Audi S3
00:03:24.42 +29.11
37 Historic Gintars Ozoliņš / Baiba Roziņa
Toyota Corolla
00:03:24.44 +29.13
74 2 WD Rookie Ralfs Levalds / Valters Veinbergs
318 BMW
00:03:24.83 +29.52
18 4WD plus Normunds Kokins / Miķelis Melderis
Mitsubishi Lancer Evo X
00:03:24.84 +29.53
47 2000 klase Elgars Širaks / Jānis Mezītis
VW CORRADO
00:03:25.42 +30.11
21 4 WD Rookie Andris Vanags / Svjatoslav Borodkin
Audi A4
00:03:25.44 +30.13
68 2 WD Rookie Emīls Bērziņš / Vadims Bergfelds
BMW 328
00:03:27.77 +32.46
51 Historic Arturas Stelionis / Domas Sabaitis
AUDI 80
00:03:28.29 +32.98
54 1600 klase INGUS TIMOFEJEVS / Gundars Pečaks
HONDA CIVIC
00:03:28.49 +33.18
29 4 WD Rookie Zane Lielkāja / Guntis Lielkājis
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:28.97 +33.66
59 2 WD Rookie Oskars Pavārs / Nauris Zavickis
Bmw 325
00:03:29.99 +34.68
58 Juniori Thomas Martens / Robin Buysmans
FORD FIESTA
00:03:31.20 +35.89
64 2 WD Rookie Mārtiņš Mikolajs / Harijs Vējiņš
wv golf2
00:03:32.12 +36.81
72 2 WD Rookie Atis Gromovs / Kristers Blūms
BMW 323
00:03:32.14 +36.83
22 Historic Aigars Valukevics / Atis Punkstiņš
MITSUBISHI COLT GTI
00:03:32.28 +36.97
73 2 WD Rookie Kārlis Irbe / Guntis Irbe
BMW 325
00:03:35.62 +40.31
67 2 WD Rookie Imants Krastiņš / Renārs Fridrihsons
BMW 316
00:03:35.74 +40.43
55 1600 klase Kārlis Zēbergs / Andris Ķezberis
Honda Civic
00:03:36.32 +41.01
70 2 WD Rookie Kristians Ģirnis / Emīls Cibulis
Opel Omega
00:03:36.54 +41.23
71 2 WD Rookie Jānis Švirevičs / Laura Grandāne
BMW 320
00:03:38.53 +43.22
46 2000 klase Jānis Andersons / Jānis Teteris
Peugeot 206
00:03:38.54 +43.23
56 1600 klase Kaspars Vaičiulēns / Daira Vaičiulēna
Opel Corsa
00:03:43.97 +48.66
42 2wd Genādijs Fedorenko / Didzis Leoskis
BMW 316
00:03:44.92 +49.61
77 2 WD Rookie Kaspars Dobrovoļskis / Armīns Poliņš
BMW 320
00:03:46.55 +51.24
49 Historic Ilja Zakmans / Nauris Kalvans
Lancia Fulvia
00:03:47.19 +51.88
40 Historic Kristaps Bērziņš / Mārtiņš Indriksons
Volkswagen Golf
00:03:51.25 +55.94
61 2 WD Rookie Ilvars Miķelsons / Raivis Miķelsons
PEUGEOT 206
00:03:53.95 +58.64
38 open Atis Ozoliņš / Aigars Berkolds
BMW 323
00:03:55.60 +1:00.29
48 Historic Artūrs Himičs / Eleonora Fjodorova
Volkswagen Golf
00:05:11.93 +2:16.62
Kopvērtējums (Overall)
Vieta
Place
Nr.
No.
Klase
Class
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Laiks
Time
Delta
5 open Matīss Mežaks / Miķelis Mežaks
Subaru Impreza
00:03:03.3 +7.99
4 open Ģirts Krūzmanis / Krišjānis Caune
Ford Fiesta S2000
00:02:55.4 +0.09
49 Historic Ilja Zakmans / Nauris Kalvans
Lancia Fulvia
00:03:47.19 +51.88
3 open Ralfs Sirmacis / Ralfs Igaveņš
Mitsubishi Evo
00:02:55.31
70 2 WD Rookie Kristians Ģirnis / Emīls Cibulis
Opel Omega
00:03:36.54 +41.23
38 open Atis Ozoliņš / Aigars Berkolds
BMW 323
00:03:55.6 +1:00.29
18 4WD plus Normunds Kokins / Miķelis Melderis
Mitsubishi Lancer Evo X
00:03:24.84 +29.53
66 2 WD Rookie Janis Pikis / Kaspars Lauva
BMW 318
00:03:23.87 +28.56
31 2000 klase Ēriks Kursišs / Reinis Nartišs
Opel Astra
00:03:10.56 +15.25
77 2 WD Rookie Kaspars Dobrovoļskis / Armīns Poliņš
BMW 320
00:03:46.55 +51.24
14 4WD Raimonds Dūcis / Elvis Špehts
Audi A4
00:03:15.49 +20.18
60 2 WD Rookie Rūdolfs Borhards / Toms Raudovs
BMW 323ti
00:03:20.6 +25.29
76 2 WD Rookie Ojārs Avotiņš / Dainis Politiko
BMW 328
00:03:19.01 +23.70
9 4WD plus Kristaps Sarma / Sandis Druks- Jaunzemis
Mitsubishi Lancer EVO
00:03:07.43 +12.12
16 4WD plus Vigo Rubenis / Kristaps Eglīte
Subaru Impreza
00:03:10.21 +14.90
11 4WD Lauris Ozerovs / Gatis Jansons
Subaru Impreza
00:03:12.42 +17.11
47 2000 klase Elgars Širaks / Jānis Mezītis
VW CORRADO
00:03:25.42 +30.11
48 Historic Artūrs Himičs / Eleonora Fjodorova
Volkswagen Golf
00:05:11.93 +2:16.62
7 4WD plus Raivo Dripe / Edgars Gleizdāns
Audi 80
00:03:03.56 +8.25
51 Historic Arturas Stelionis / Domas Sabaitis
AUDI 80
00:03:28.29 +32.98
1 open Nikolay Gryazin / Andris Mālnieks
Subaru WRX
00:03:00.45 +5.14
2 open Vasiliy Gryazin / Anna Gryazina
Subaru WRX
00:03:00.11 +4.80
26 Historic Māris Egle / Krists Andersons
Audi 80 quattro
00:03:16.62 +21.31
39 Juniori Madars Dīriņš / Gints Lasmanis
Renault Clio
00:03:21.73 +26.42
15 4WD plus Kristaps Feldmanis / Einārs Lindermanis
Mitsubishi Lancer Evolution 9
00:03:08.22 +12.91
75 2 WD Rookie Edgars Kudurs / Edgars Šūtelis
BMW 323
00:03:17.33 +22.02
44 2wd Mārtiņš Muižnieks / Kristaps Štāls
BMW 323
00:03:15.76 +20.45
63 2 WD Rookie Mārtiņš Prūsis / Aivars Krastiņš
BMW 325
00:03:10.92 +15.61
45 2wd Armands Bite / Jānis Kalējs
BMW 320
00:03:12.78 +17.47
74 2 WD Rookie Ralfs Levalds / Valters Veinbergs
318 BMW
00:03:24.83 +29.52
27 4WD Kristaps Ābele / Klāvs Ezeriņš
Subaru Impreza RS
00:03:22.61 +27.30
19 4WD plus Mārtiņš Ločmelis / Emīls Blūms
Subaru Impreza
00:03:05.12 +9.81
52 1600 klase Atis Līcis / Māris Rode
VAZ 21083
00:03:21.65 +26.34
46 2000 klase Jānis Andersons / Jānis Teteris
Peugeot 206
00:03:38.54 +43.23
42 2wd Genādijs Fedorenko / Didzis Leoskis
BMW 316
00:03:44.92 +49.61
12 4WD Niks Kanders / Rihards Runčs
Audi 80 Quattro
00:03:22.06 +26.75
8 4WD plus Mārtiņš Cīrulis / Roberts Eglītis
Subaru Impreza RA
00:03:11.14 +15.83
40 Historic Kristaps Bērziņš / Mārtiņš Indriksons
Volkswagen Golf
00:03:51.25 +55.94
73 2 WD Rookie Kārlis Irbe / Guntis Irbe
BMW 325
00:03:35.62 +40.31
57 1600 klase Kaspars Tiders / Artūrs Igaveņš
Honda Civic
00:03:21.63 +26.32
6 open Arnis Alksnis / Gints Pētersons
Mitsubishi Lancer Evo
00:03:12.23 +16.92
37 Historic Gintars Ozoliņš / Baiba Roziņa
Toyota Corolla
00:03:24.44 +29.13
35 2000 klase Kārlis Roziņš / Mārcis Ķenavs
Honda Civic
00:03:18.12 +22.81
17 open Kalvis Blūms / Didzis Blūms
Mitsubishi EVO VIII
00:03:04.64 +9.33
22 Historic Aigars Valukevics / Atis Punkstiņš
MITSUBISHI COLT GTI
00:03:32.28 +36.97
56 1600 klase Kaspars Vaičiulēns / Daira Vaičiulēna
Opel Corsa
00:03:43.97 +48.66
25 4 WD Rookie Dāvis Leitis / Guntis Lakstīgala
SUBARU IMPREZA
00:03:17.11 +21.80
29 4 WD Rookie Zane Lielkāja / Guntis Lielkājis
Mitsubishi Lancer Evo IX
00:03:28.97 +33.66
68 2 WD Rookie Emīls Bērziņš / Vadims Bergfelds
BMW 328
00:03:27.77 +32.46
28 4 WD Rookie Elīza Astra Vectirāne / Viesturs Ozols
Audi S3
00:03:24.42 +29.11
72 2 WD Rookie Atis Gromovs / Kristers Blūms
BMW 323
00:03:32.14 +36.83
24 4WD Rūdolfs Grahoļskis / Krista Grahoļska
SUBARU IMPREZA RS
00:03:20.7 +25.39
21 4 WD Rookie Andris Vanags / Svjatoslav Borodkin
Audi A4
00:03:25.44 +30.13
10 4WD plus Juris Sproģis / Ivars Kivliņš
SUBARU IMPREZA WRX
00:03:11.59 +16.28
41 open Kaspars Cikmačs / Linda Cikmača
Seat Leon
00:03:22.2 +26.89
34 2000 klase Aigars Upītis / Andris Spilva
Opel Corsa
00:03:18.71 +23.40
61 2 WD Rookie Ilvars Miķelsons / Raivis Miķelsons
PEUGEOT 206
00:03:53.95 +58.64
64 2 WD Rookie Mārtiņš Mikolajs / Harijs Vējiņš
wv golf2
00:03:32.12 +36.81
33 2000 klase Māris Freibergs / Kristaps Freibergs
VW GOLF 2
00:03:17.89 +22.58
53 1600 klase Gatis Ābelītis / Lauris Cincis
Citroen Saxo
00:03:18.75 +23.44
59 2 WD Rookie Oskars Pavārs / Nauris Zavickis
Bmw 325
00:03:29.99 +34.68
65 2 WD Rookie Kristaps Lāms / Dāvis Rozentāls
Bmw 327
00:03:17.71 +22.40
71 2 WD Rookie Jānis Švirevičs / Laura Grandāne
BMW 320
00:03:38.53 +43.22
58 Juniori Thomas Martens / Robin Buysmans
FORD FIESTA
00:03:31.2 +35.89
32 2000 klase Oskars Virsis / Roberts Poriņš
Volkswagen Golf II
00:03:16.72 +21.41
54 1600 klase INGUS TIMOFEJEVS / Gundars Pečaks
HONDA CIVIC
00:03:28.49 +33.18
55 1600 klase Kārlis Zēbergs / Andris Ķezberis
Honda Civic
00:03:36.32 +41.01
36 2000 klase Reinis Trūps / Artūrs Birģelis
MG ZR
00:03:13.6 +18.29
23 4 WD Rookie Mārcis Kļaviņš / Reinis Kļaviņš
SUBARU IMPREZA
00:03:21.34 +26.03
30 4WD plus Gatis Mitriķis / Kristers Moisejs
Mitsubishi Evo 9
00:03:12.61 +17.30
43 2wd Jānis Stūris / Aigars Lansbergs
BMW 318
00:03:22.78 +27.47
62 2 WD Rookie Dailis Jansons / Kristaps Kronbergs
BMW 320
00:03:19.36 +24.05
67 2 WD Rookie Imants Krastiņš / Renārs Fridrihsons
BMW 316
00:03:35.74 +40.43

Sodi

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Pilot/Co-driver
Laiks
Time
Iemesls
Reason

1.sekcija / 1.section

18 Normunds Kokins / Miķelis Melderis 00:00:10.00 Falšstarts SS1
15 Kristaps Feldmanis / Einārs Lindermanis 00:01:00.00 Neveikts roteris SS1
40 Kristaps Bērziņš / Mārtiņš Indriksons 00:00:10.00 Falšstarts SS1
61 Ilvars Miķelsons / Raivis Miķelsons 00:00:10.00 Izsists roteris SS2

2.sekcija / 2.section

4 Ģirts Krūzmanis / Krišjānis Caune 00:00:10.00 Falšstarts SS5
16 Vigo Rubenis / Kristaps Eglīte 00:00:10.00 Izsists roteris SS3
1 Nikolay Gryazin / Andris Mālnieks 00:00:10.00 Izsists roteris SS3
61 Ilvars Miķelsons / Raivis Miķelsons 00:00:10.00 Falšstarts SS5
67 Imants Krastiņš / Renārs Fridrihsons 00:01:00.00 6min kavējums uz LK4

3.sekcija / 3.section

49 Ilja Zakmans / Nauris Kalvans 00:00:10.00 Falšstarts SS7
66 Janis Pikis / Kaspars Lauva 00:00:10.00 Komisāra lēmums
19 Mārtiņš Ločmelis / Emīls Blūms 00:00:10.00 Komisāra lēmums
57 Kaspars Tiders / Artūrs Igaveņš 00:00:20.00 Falšstarts SS7; Komisāra lēmums
28 Elīza Astra Vectirāne / Viesturs Ozols 00:00:10.00 Komisāra lēmums

Izstājušies / Retirements

Num.
No.
Pilots / Stūrmanis
Driver/Co-driver
Izstājās posmā
Retirement in stage
Iemesls
Reason
70 Kristians Ģirnis / Emīls Cibulis 2
14 Raimonds Dūcis / Elvis Špehts 3
25 Dāvis Leitis / Guntis Lakstīgala 2 Ātrumkārba
33 Māris Freibergs / Kristaps Freibergs 7 Motora defekts
coloring.cool