Talsu rallijsprintā uzvar Švarcs-Švampāns un Lūkins

“Rally Talsi” ietvaros sestdien septiņu ātrumposmu ietvaros norisinājās Latvijas rallijsprinta čempionāta trešais posms, par uzvarētājiem absolūtajā ieskaitē kļūstot Mareka Švarca-Švampāna un Armanda Lūkina ekipāžai, kas sacensībās startēja ar “Subaru Impreza”. Uzvarētāji tika noskaidroti arī citās klasēs.

Švarca-Švampāna ekipāža uzvarēja sacensību pirmajā ātrumposmā un kopš tā brīža izvirzījās sacensību vadībā, šo pozīciju neatdodot līdz finišam. Kopumā izdevās uzvarēt četros ātrumposmos un pēc veiktiem pieciem “dopiem” tuvākie sekotāji Vigo Rubenis un Kristaps Eglīte, kuri arī brauca ar “Subaru Impreza”, atpalika jau pusminūti.

Pēdējos divos ātrumposmos Švarcs-Švampāns un Lūkins ļāva sekotājiem Rubeņa un Eglīša ekipāžai pietuvoties, kā rezultātā finišā tās šķīra 22 sekundes. Uzvarētājiem pazaudējot 1 minūti un 6 sekundes, trešo vietu izcīnīja Mikus Neško un Mārtiņš Briedis (“Subaru Impreza”). Šīm trim ekipāžām pirmās trīs vietas 4WD klasē.

4WD Open klasē uzvarēja lietuvieši Vitalijs Plastinins un Vitenis Plastinins (“Mitsubishi Lancer Evo X”), 2WD Open klasē pirmie finišēja Roberts Poriņš un Oskars Virsis (“VW Golf”), klasē 1600 par uzvarētājiem kļuva Aigars Berkolds un Kaspars Ozers (“VAZ 21083”), kamēr Jānis Grīnbergs un Jānis Strazdiņš (“BMW”) bija ātrākie no Klasika 3000 klases pārstāvjiem.

Latvijas rallijsprinta čempionāts līdz ar to šobrīd ir pusē. Ceturtais posms notiks jūlija otrajā pusē rallija “Latvija 2017” ietvaros.