Rallijsprintā “Viekšniai” startēs vairāk nekā 20 ekipāžas no Latvijas

17/08/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau šajā nedēļas nogalē, 19. augustā tiks aizvadītas rallijsprinta sacensības “Viekšniai 2017”, kas reizē būs gan Lietuvas, gan Latvijas rallijsprinta čempionātu posms. Uz starta gatavojas iziet 25 ekipāžas no Latvijas.

Latvijas čempionāta piektā posma ieskaitē startēs 29 ekipāžas, tostaro četras no Lietuvas un pa vienai no Lielbritānijas un Polijas. Savukārt Lietuvas čempionāta vērtējumā par punktiem, pjedestāliem un uzvarām sacentīsies kopumā 39 ekipāžas dažādās klasēs, arī 13 ekipāžas no Latvijas. Kopumā sacensībās startēs 54 automašīnas.

No spēcīgākajiem latviešu sportistiem, kas startēs rallijsprintā “Viekšniai” jāmin Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins, Mikus Neško/Mārtiņš Briedis, Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte, Dans Leščs/Raitis Ripelis, Emīls Blūms/Didzis Eglītis, Rolands Jaunzems/Ainārs Kalniņš, Krišjānis Zintis Putniņš/Mārtiņš Puriņš. Uz starta izies arī spēcīgie lietuvieši Giedrs Notkuss/Daļus Strižans, kā arī ukraiņi Vitālijs Puškars/Ivans Mišins.

Sacensības tiks aizvadītas Mažeiķu un Viekšņu pilsētu apkaimē Lietuvā. Rallijsprinta ietvaros sestdien tiks veikti desmit ātrumposmi, kuru kopējais garums sastādīs 58 km, bet pārbraucienos tiks veikti vēl 117 km.

Latvijas rallijsprinta čempionātā šobrīd aizvadīti četri no plānotajiem sešiem posmiem. Savās klasēs vadībā atrodas Jānis Vanags/Muntis Vanags (1600), Dans Leščs/Raitis Ripelis (2WD Open), Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins (4WD), Ingus Eislers/Mārtiņš Tūters (4WD Open), Jānis Grīnbergs/Jānis Strazdiņš (Klasika 3000) – viņi visi startēs rallijsprintā “Viekšniai 2017”. Komandu ieskaitē pirms piektā posma vadībā “Vides Tehnikas rallija komanda”.

ĀTRUMPOSMI
DALĪBNIEKI
LČ KOPVĒRTĒJUMS

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool