Rallijsprinta sezona turpinās ar posmu Lietuvā

24/08/2018 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Sestdien, 25. augustā Lietuvā tiks aizvadītas rallijsprinta sacensības “Viekšniai 2018”, kas būs Latvijas čempionāta ieskaites posms.

Visi deviņi sacensību grants ātrumposmi notiks sestdien. Pirmais no tiem startēs plkst. 13:00, savukārt pēdējais – plkst. 18:00, drīz pēc kā arī tiks noskaidroti uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. Ātrumposmus sportisti kopumā veiks 63 km, bet kopā ar pārbraucieniem – 173 km.

ĀTRUMPOSMU PROGRAMMA

Vienlaikus šis būs Latvijas rallijsprinta čempionāta piektais un Lietuvas rallijsprinta čempionāta ceturtais posms. Sacīkstes norisināsies Lietuvas pilsētas Viekšņu apkaimē.

Dalībai rallijsprintā “Viekšniai 2018” apstiprinātas 57 ekipāžas. No Latvijas uz Lietuvu cīņā dosies 21 ekipāža, no kurām trīs startēs kā “nullītes”. Ierindā būs tādi spēcīgi braucēji kā Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte, Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins, Lauris Ozerovs/Gatis Jansons un citi. Reinim Trūpam stenogrammu lasīs Beate Klipa, kas savulaik kļuva par Latvijas čempioni autokrosā, bet šobrīd redzama autošosejā. Viņi startēs ar “MG ZR”.

DALĪBNIEKU SARAKSTS

Pašlaik Latvijas rallijsprinta čempionāta vadībā ir Andris Putniņš/Raimonds Gļauda (1600), Jānis Grīnbergs/Jānis Strazdiņš (2WD Open), Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte (4WD), Mareks Švarcs-Švampāns/Armands Lūkins (4WD Open), Justs Simaška/Tits Simaška (Klasika 3000), kā arī Madars Dīriņš (Juniori).

Jau vēstīts, ka vairāku apsvērumu dēļ organizatori bijuši spiesti pieņemt lēmumu atcelt septembrī plānoto Latvijas rallijsprinta čempionāta sesto posmu “Saldus 2018”.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool