Poļu pilots Črzanovskis: “Šis rallijs būs īpašs izaicinājums”

19/07/2017 |

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau otrās rallijsprinta sacensības Latvijā šosezon gatavojas aizvadīt poļu sportistu Sebastiana Črzanovska un Adama Biniedas ekipāža. Talsos viņiem izdevās tikt uz pjedestāla, izcīnot otro vietu 1600 klasē, bet tagad priekšā jauns izaicinājums “Rallijā Latvija 2017”, kur konkurence solās būt vēl spēcīgāka. Črzanovskis cīņā atkal dosies ar “Honda Civic”.

Sebastians Črzanovskis: “Latvijā startēsim otro reizi. Šoreiz rallijam esam izvirzījuši citus mērķus. Domāju, esam labi sagatavojušies, jo pārtraukumā aizvadījām divus mazus grants rallijus, kur strādājām pie piekares regulēšanas, lai Latvijā varētu braukt droši un ātri. Šis rallijs būs īpašs izaicinājums, jo 50% distances būs jāveic pa asfaltu, bet pārējie 50% – pa granti, taču pieejamas būs tikai grants riepas. Būs ātri jāpielāgojas un jāatrod pareizais braukšanas stils. Turiet par mums īkšķus un mēs dosim gāzi grīdā!”

Adams Binieda: “Dodamies uz Latvijas rallijsprinta sacīkšu nākamo posmu, šoreiz uz Rīgu, kur notiks “Rallijs Latvija”. Mūs priekšā gaida izaicinājums sasniegt labu rezultātu. Pēc Talsos aizvadītajām sacīkstēm esam ieguvuši lielāku pieredzi. Konkurentu skaits ir palielinājies, un mani māc ziņkārība, cik ātri būsim attiecībā pret spēcīgākajiem braucējiem. Katrs starts konkurences apstākļos mums ir jauna pieredze, taču gribam cīnīties par labākajām vietām. Pretī finišam tādēļ dosimies ātrā tempā un cerams, spēsim konkurēt ar latviešu braucējiem.”

Jāpiemin, ka Črzanovskis/Binieda Latvijā startēja arī 2015. gada rallijā “Sarma”, kad rallijsprinta ieskaitē 1600 klasē ieņēma ceturto vietu.

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool