Lietuvā aizvadīts Latvijas rallijsprinta čempionāta posms

31/07/2018 |

Foto: Gertrūda Laurinavičiūtė |

Lietuvā aizvadītas autosacīkstes “Around Seven Lakes Rally”, kas reizē bija arī Latvijas rallijsprinta čempionāta posms. Kopējā ieskaitē ātrākie bija pašmāju sportisti Giedrs Notkuss un Daļus Strižans ar “Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Sacensību ietvaros norisinājās astoņi ātrumposmi. Notkusa/Strižana duets bija nepārspējami visos dopos un izskaņā tuvākos sekotājus Martinu Samsonu un Gediminu Žliubu, kuri startēja ar “Ford Fiesta Maxi”, pārspēja par nepilnu pusotru minūti. Trešajā vietā absolūtajā vērtējumā ierindojās Jānis Vorobjovs ar Ivo Pūķi, kuri sacensībās piedalījās ar “BMW M3” automobili un bija ātrākā no viena tilta piedziņas ekipāžām.

Latvijas rallijsprinta čempionāta ieskaitē 4WD Open klasē uzvarēja Dmitrijs Feofanovs/Normunds Kokins (“Mitsubishi Lancer Evo X”), ar gandrīz minūtes atstatumu otrajā vietā Mareks Švarcs-Švampāns un Armands Lukins (“Subaru Impreza”), bet trešie – Kalvis Blūms/Emīls Blūms (“Mitsubishi Lancer Evo VI”).

Vigo Rubenis/Kristaps Eglīte (“Subaru Impreza”) bija ātrākie 4WD ieskaitē, šeit nākamajās pozīcijās Lauris Ozerovs/Gatis Jansons (“Subaru Impreza”) un Jānis Krēvics/Kristers Cimdiņš (“Audi 90”).

Klasika 3000 klasē uzvara lietuviešiem Justam Simaškam un Titam Simačkam (“BMW 325”), otrajā vietā Tads Pupeikis un Lins Kriūns (“BMW 318ti”), aiz viņiem – Toms Binde un Mārtiņš Kalniņš (“BMW 328”).

2WD Open vērtējumā uzvarēja Jānis Grīnbergs un Jānis Strazdiņš (“BMW 320”), otro vietu guva Uldis Lepiksons/Ainars Šteinbergs (“Ford Puma”), bet trešajā vietā ierindojās Madars Dīrinš un Gints Lasmanis (“Renault Clio”).

Andris Putniņš un Raimonds Gļauda (“Rover 214”) ieguva pirmo vietu klases 1600 vērtējumā.

Ne visām ekipāžām izdevās tikt līdz finišam. Sacensības nepabeidza Andris Vovers/Aldis Hanzens (“BMW 3”), Aigars Tidmanis/Uldis Fjodorovs (“BMW 325”), Gints Lapsa/Kaspars Linde (“BMW 325”), Aleksandrs Jakovlevs/Valerijs Maslovs (“Honda Civic Type-R”), kā arī Krišjanis Zintis Putninš un Martinš Puriņš (“Subaru Impreza”).

REZULTĀTI

Izstrādā un uztur IG Studija
coloring.cool