Latvijas rallija ekipāžas noslēgušas rallijsprintu Igaunijā

Svētdien Igaunijā norisinājās rallijsprinta sacensības Võrumaa Rallisprint 2015, ko pirms Eiropas rallija čempionāta posma auto24 Rally Estonia 2015 kā iesildīšanos izmantoja arī daudzas spēcīgākās rallija ekipāžas. Startēja arī sportisti no Latvijas.

Pēc sešiem veiktiem ātrumposmiem par uzvarētāju kļuva mājinieks Egons Kaurs (Mitsubishi Lancer Evo IX), kurš par 10.7 sekundēm uzveica Sanderu Parnu (Ford Fiesta R5). Trešo vietu, no Parna atpaliekot tikai pussekundi, izcīnīja latviešu komandas ASRT pilots Sīms Plangi (Mitsubishi Lancer Evo X).

Kopumā uz starta izgāja 56 ekipāžas, bet ātrākie no latviešiem bija Guntis Lielkājis/Vilnis Miķelsons (Mitsubishi Lancer Evo), kuri guva 11. vietu absolūtajā vērtējumā, kā arī 4WD klasē.

Jau vēstīts, ka ceļā uz šīm sacensībām smagā ceļu satiksmes negadījumā uz Veclaicenes šosejas cieta Latvijas rallija komandas Sports Racing Technologies (SRT) pilots Vasīlijs Grjazins, kurš ir lauzis abas kājas un atrodas reanimācijā.

Tikmēr viņa jaunākais brālis Nikolajs Grjazins SRT sastāvā ar Peugeot 208 VTi R2 rallijsprintā Võrumaa 2015 guvis 16. vietu absolūtajā vērtējumā, kā arī uzvarējis 2WD 1600 klases ieskaitē. Šajā klasē ceturto vietu izcīnīja Emīls Blūms/Reinis Vilson (Ford Fiesta R2), bet septīto vietu guva Toms Lielkājis/Toms Pirktiņš (Ford Fiesta R2).